úterý 30. listopadu 2021 Ondřej

Vyhledávání

Nalezené články: "rudš"

Začíná Velký knižní čtvrtek se slevami na novinky. Přepere Rudiš Tarantina?

Tradiční Velký knižní čtvrtek je tu. Akce, při níž si lidé mohou ve vybraných knihkupectvích koupit pečlivě vybraných 16 knižních novinek, potrvá až do neděle. Sleva v Knihkupectví u Fryče je patnáct procent a týká se novinek Jaroslava Rudiše nebo...

Ve Vraťáku se otevřel nový pumptrack. Pomáhal ho tvořit i mistr světa Tomáš Slavík

Originálním místem pro zábavu, sport i rekreaci se můžou nově pochlubit Vratislavice nad Nisou, kde se dnes slavnostně otevřel nový pumptrack, se skill centrem a trailovovými dráhami. Vyžití tak zde najdou jak nejmenší cyklisté, tak zdatní jezdci.

Varování před nebezpečnými dětskými cyklovozíky. Pět z jedenácti v testu propadlo

Převážení malého dítěte v přívěsném vozíku za jízdním kolem by měla být jedna z nejbezpečnějších variant, jak ho brát na cyklotúru. Jaká je realita? Spotřebitelská organizace dTest otestovala 11 modelů cyklovozíků, pět z nich v testu propadlo....

Ať to sviští i těm nejmenším, Víkendová lyžařská škola na Ještědu se opět otvírá

Sjezdové lyžování je u nás jeden z nejoblíbenějších sportů. Naučit děti lyžovat přitom není žádný med. A co to takhle nechat na někom jiném? O děti se vám mohou skvěle postarat odborníci ze Sportovního klubu Ještěd.

Zhruba 1400 lidí se postavilo na start čtvrtého ročníku extrémního závodu Red Bull 400

Zhruba 1400 lidí se postavilo v pátek a dnes na start čtvrtého ročníku extrémního závodu ve výběhu skokanského můstku K120 v Harrachově na Semilsku. Letošní účast na Red Bull 400 byla rekordní.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "rudš"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "rudš"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.