úterý 27. července 2021 Věroslav

Vyhledávání

Nalezené články: "síň slávy"

Slovan proti Zbrojovce ocení Josefa Šurala, uvede ho do klubové síně slávy

Liberecký Slovan si na dnešní utkání s Brnem připravil slavnostní akt. Do síně slávy bude uveden Josef Šural, který před dvěma lety tragicky zahynul. Bývalý Slovaňák odehrál za Liberec sto třináct zápasů a pod Ještěd přišel právě z Brna.

Připravuje se vyhlášení ankety nejúspěšnějších sportovců za rok 2020

Přes všechny problémy, které dopadají na celou společnost v důsledku pandemie koronaviru, se sportovci rozhodli připravit tradiční anketu Nejúspěšnější sportovci za rok 2020 v okrese Liberec a následně v Libereckém kraji.

Padlý kynolog Tomáš Procházka dostane vyznamenání in memoriam. Prezident mu udělí medaili Za hrdinství

Prezident Miloš Zeman udělí in memoriam medaili Za hrdinství vojenskému kynologovi Tomáši Procházkovi, který loni v říjnu zahynul na misi v Afghánistánu. Oznámil to dnes na Hradě v rámci jmenování či povyšován do generálských hodností. Vyznamenání...

VIDEO: Na počest padlého kynologa Tomáše Procházky vznikla kynologická Síň slávy

V loňském roce zarmoutila zpráva o úmrtí skvělého vojáka a také kynologa Tomáše Procházky z Hrádku jeho nejbližší, ale i kamarády, kolegy a celou kynologickou společnost. Na jeho počest tak vznikla kynologická Síň slávy.

V Novém Boru odstartovalo Mezinárodní sklářské sympozium

Desítky sklářů se představí na oblíbené akci s bohatou historií, a to na Mezinárodním sklářském sympoziu (IGS). Jeho slavností zahájení proběhlo včera za přítomnosti skláře Jiřího Šuhájka. Ten je letošní novou tváří Síně slávy IGS.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "síň slávy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "síň slávy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.