čtvrtek 28. května 2020 Vilém

Vyhledávání

Nalezené články: "silvestr"

Životní úspory schovával doma, přišel o ně. Pachatele silvestrovské krádeže dopadla policie

Nevěřit bankám a ještě o tom mluvit na veřejnosti? To se nevyplatilo dvaapadesátiletému muži z Novoborska. Ten si totiž doma nechával celoživotní úspory a nakonec o ně přišel, protože se o penězích doslechla dvojice, která si takovou příležitost...

Zimní sezona v Libereckém kraji byla dobrá jen pro některé areály

Končící zimní sezona byla v Libereckém kraji dobrá jen pro některá lyžařská střediska. Podprůměrná bude pro krkonošskou Rokytnici nad Jizerou nebo Ještěd v Liberci, vyplývá z ankety mezi provozovateli.

V mrazu usnul rovnou na silnici, před umrznutím ho zachránila policejní hlídka

Tenhle pán měl celkem štěstí, Silvestr nejspíš začal slavit už den předem a domů už nedošel, ustlal si přímo na silnici v Benešově u Semil. V půl čtvrté nad ránem ho tam náhodou našla projíždějící hlídka policie.

V liberecké nemocnici popřáli poslednímu miminku roku. Loni se tu narodilo 1517 dětí

Nemocnice v Liberci na to šla letos na přelomu roku jinak. Zatímco všude jinde se gratuluje prvním miminkům roku, v porodnici v Liberci popřáli tomu poslednímu narozenému na Silvestra. Před jednadvacátou hodinou se narodila holčička Karla.

Útoky nožem a hořící kontejnery. Liberecko vítalo rok 2020

Silvestrovské oslavy v Libereckém kraji provázely letos násilné konflikty. Policie jich řešila 28, z toho dva vážné. V obou případech si oběti ze střetu s agresorem odnesly řezné rány v obličeji. Jednoho útočníka má policie v cele, po druhém pátrá....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "silvestr"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "silvestr"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.