sobota 29. února 2020 Horymír

Vyhledávání

Nalezené články: "sjízdnost"

V noci opět sněžilo, silnice mohou klouzat

Silnice v Libereckém kraji jsou ráno po sněhových přeháňkách s opatrností sjízdné. Rozbředlý sníh nebo jeho zbytky jsou i na hlavních tazích, vyplývá z údajů na dopravním webu Ředitelství silnic a dálnic. Teploty se ráno pohybovaly kolem nuly.

V Libereckém kraji připadlo několik centimetrů sněhu

V Libereckém kraji připadlo v noci několik centimetrů sněhu, povrchy chemicky udržovaných silnic jsou přesto převážně mokré. Rozbředlá vrstva sněhu je na horských silnicích I. tříd na Jablonecku a Semilsku, vyplývá z údajů na dopravním webu...

Cesta pro Oldřichovské sedlo už je opět průjezdná pro kamiony

Od dnešního dne mohou opět kamiony jezdit přes Oldřichovské sedlo. Aktuálně jsou totiž silnice v kraji sjízdné a tudíž nic kamionům nebrání v průjezdu.

Liberecký kraj už pokrývá třicet cenťáků sněhu. Nejvíc je ho na horách

Kdo dnes vyrazil do Jizerek nebo Krkonoš, mohl si konečně užít pořádnou sněhovou nadílku. Stejně jako mince má ale i přítomnost sněhu dvě strany. Zatímco lyžaři a majitelé skiareálů jásají, sníh také připravil na čtyři tisíce domácností o elektřinu.

Liberecký kraj zasypalo až dvacet centimetrů sněhu, vítr zastavil lanovku na Ještěd

V Libereckém kraji napadlo přes noc až 20 centimetrů sněhu, nejvíc v Jizerských horách a Krkonoších. Těžký mokrý sníh ohýbá stromy, silný vítr tvoří v otevřených úsecích sněhové jazyky a závěje. Silničáři doporučují zvýšenou opatrnost. Všechny...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sjízdnost"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sjízdnost"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.