pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Vyhledávání

Nalezené články: "sucho"

Pocty hejtmana se letos dočkala plavkyně Pechová nebo válečný veterán Haisler

Hejtman libereckého kraje Martin Půta včera předal ocenění Pocta hejtmana celkem osmi osobnostem. Cenu si odnesli sklářská výtvarnice, dirigent nebo spisovatel.

Zimní pneumatiky: problémy na sněhu a mokru

Jezdit v zimním období bez zimních pneumatik je zbytečný hazard. Ať už naše vozovky budou mokré, zasněžené nebo zledovatělé, je dobré se na ně patřičně připravit. Spotřebitelská organizace dTest ve spolupráci s německým autoklubem ADAC přinesla...

Sena se letos urodilo více. Farmáři si ho oproti loňsku lépe střeží před zloději

Oproti loňskému roku se letos urodilo více sena. Zároveň si ho ale letos farmáři lépe hlídají proti zlodějům. Balíky si svezli do oplocených areálů nebo seníků.

Město v Kateřinkách vybuduje dva vrty. Lidé si pro vodu budou chodit

Dlouhodobý nedostatek pitné vody pro Kateřinky chce liberecká radnice vyřešit vybudováním dvou vrtů s odběrnými stanicemi, náklady se odhadují na milion korun. Lidé by si vodu ze zásobníků čerpali ručně a odnášeli domů. Náměstek primátora Jiří Šolc...

Suchou čeká talkshow a stand up. Vystoupí Martin Kraus a Karel Hynek

Talkshow Martina Krause s názvem M.K. Show tentokrát proběhne v netradičních kulisách pensionu Na Suché. Hostem moderátora bude stand up komik Karel Hynek. Kraus také vystoupí se svou kapelou. Akce se koná v sobotu od 19 hodin.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "sucho"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "sucho"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.