sobota 22. února 2020 Petr

Z kraje

Při sjezdu v Bedřichově se vážně zranil běžkař. Do nemocnice ho transportoval vrtulník

Šestačtyřicetiletý běžkař nezvládl ve středu v půl desáté dopoledne sjezd nedaleko stadionu v Bedřichově a upadl. Při pádu se vážně zranil – udeřil se do hlavy a necítil nohy.

Na závěr ligy bude zavřená hlavní tribuna na Slovanu. Připravuje se její rekonstrukce

Závěrečné utkání s Baníkem a případná nadstavba nepůjde sledovat z hlavní tribuny stadionu Slovanu. Začne totiž její rekonstrukce, která by měla být hotová do začátku nové sezóny. Úpravami projde také hrací plocha, která dostane nový trávník.

Zrádci se začnou vysílat koncem února. Tvůrci v Liberci utratili asi deset milionů korun

Natáčení českého kriminálního seriálu Zrádci, jenž začne Česká televize vysílat 23. února, přineslo Liberci podle jeho tvůrců zhruba deset milionů korun. Peníze vynaložili hlavně za služby a pronájem lokací, řekl jeden z režisérů seriálu Matěj...

V noci hořela řadová garáž ve Winterově ulici. Popálili se tři bezdomovci

Při nočním požáru řadové garáže v Liberci se popálili tři bezdomovci. Nejde ale o nic vážného, řekl krajský mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. „Převezli jsme je k dalšímu ošetření na traumatologickou ambulanci liberecké nemocnice," dodal.

Náklady na plánovaný most na Trojmezí se odhadují už na 120 milionů

Odhadované náklady na plánovaný most na Trojmezí u Hrádku nad Nisou už narostly na 4,8 milionu eur (přes 120 mil.Kč). Relativně prostý projekt lávky z roku 2008, která by měla propojit Česko, Německo a Polsko, se postupně rozrostl. Takový projekt...

Město řeší problém s parkováním v Tálínské ulici. Silnice i chodníky patří soukromníkovi

Obyvatele Tálínské ulice v Dolním Hanychově i město Liberec dlouho trápí situace v této lokalitě. Ta se týká šedesáti parkovacích míst. Silnice i chodníky už 13 let patří developerům.

Dohra lyžařského šampionátu. Univerzita po jedenácti letech zaplatila miliony kvůli opravě kolejí

Liberecká univerzita zaplatila státu 25 milionů korun. Důvodem je porušení rozpočtové kázně při nakládání s dotací na rekonstrukci studentských kolejí v souvislosti s pořádáním lyžařského šampionátu v klasickém lyžování v roce 2009.

Farypizza slaví dvanáct let a bude rozdávat

Věděli jste, že Farypizza je tu s Liberečáky už 12 let? Jako poděkování všem svým zákazníkům si připravila akce i soutěže o spoustu skvělých cen.

VIDEO: Jedno auto na přechodu pustilo mladíka, druhé ho srazilo

S vážným poraněním na noze skončil teprve patnáctiletý chlapec, který v pátek na přechodu pro chodce přecházel ulici Děčínská v České Lípě. Jenže přitom ho srazilo auto.

Hobby pejskaři i profi kynologové se sejdou na pejskařském plese

Sobota 22. února bude večer patřit všem libereckým milovníkům psů. V restauraci U Košků se totiž uskuteční již 11. pejskařský ples Kynologického Klubu Pavlovice.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.