Aktuálně

Potvrzeno: kosterní ostatky nalezené ve Višňové patřily pohřešovanému muži z Frýdlantska více...

Liberecký hejtman Martin Půta odmítá, že do Senátu kandiduje kvůli imunitě více...

Tentokrát už doopravdy. Liberecká přehrada se začíná napouštět více...

Doma vládne syn. Na rodiče křičel tak urputně, až sousedé zavolali strážníky

Autoři | Foto pixabay.com

Hádky dospělých doprovázené ránami bývají často příčinou, proč lidé volají kvůli hluku od sousedů policii. Sprosté nadávky a hluk ze sousedství vyburcoval k volání na tísňovou linku i obyvatele dvou bytů v jednom z paneláků v České Lípě.

Tentokrát to však nebylo v noci, jak to obyčejně bývá, ale přes den. Navíc v tomto případě nešlo o projevy dospělých, ale dítěte.

Sousedé vše popsali tak, že slyší nepřístojné nadávky rodičům, mlácení do oken, zdí nebo nábytku. Lidé z domu nejprve mluvili s rodiči křičícího hocha a upozornili je, že je hodně obtěžující poslouchat nechutné slovní výlevy a rámus,“ popsala mluvčí Městské policie v České Lípě Eva Vlastníková.

Rodiče nezletilého ale sousedům oponovali, že jsou proti fyzickým trestům a synovi domlouvají, ale také připustili, že výchovu nezvládají. Přivolaní strážníci si pohovořili s rodiči i jejich synem a vysvětlili mu, jak se má chovat. Hoch jim slíbil, že se takové scény nebudou opakovat. Tak se uvidí, zda dohoda mužů v uniformě bude mít nějaký efekt.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky křik, rodiče, dítě, sousedé, strážníci, Česká Lípa

Komentáře

Antonín Grombíř

Tak to dopadne, když mají zbytečně moc dětí (v tomto případě o jedno víc)...

Středa, 14. února 2024, 20:27Odpovědět

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.