sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Jablonecko

Z chátrající vily znovu secesní skvost. V Jablonci opravili dům v Korejské ulici

Roky chátrala, nyní je ale opět ve formě. Řeč je o secesní vile z roku 1908, kterou najdete v jablonecké Korejské ulici. Proměnou prošla jak fasáda, tak i střecha a okna s dveřmi.

Liberecký kraj znovu řeší co s poškozenou školou v Jablonci

Liberecký kraj znovu řeší, co má dál dělat s budovou Střední školy řemesel a služeb v Jablonci nad Nisou, která se loni při rekonstrukci částečně zřítila. Poté, co byla budova zabezpečena, se tam v říjnu vrátili stavbaři. Odhalili ale v objektu...

Autobus mělo ohrozit červené auto, zranila se cestující. Hledají se svědci

Ke zranění cestující došlo v úterý dopoledne v jednom z autobusů při výjezdu z autobusového nádraží v Jablonci. Autobus mělo ohrozit červené auto a autobus musel intenzivně brzdit. Policisté nyní hledají svědky celé události.

Hoří rozhledna na Černé Studnici, hlásil svědek. Zmátlo ho světlo v mlze

Celkem pět jednotek hasičů vyrazilo k ohlášenému požáru budovy s rozhlednou na Černé Studnici. Nakonec ale šlo o planý poplach, žádný oheň nebyl.

Meteorologové opět varují před silným větrem. Zasáhne Liberecko a Jablonecko

Až sedmdesátikilometrovou rychlostí bude foukat od pátečního večera. Silný vítr má vát i celou sobotu. Meteorologové vydali varování pro Liberecko a Jablonecko.

Přes tisíc lidí podepsalo petici za modernizaci a prodloužení tramvajové trati

Petice za zachování, modernizaci a prodloužení tramvajové trati podepsalo během přibližně deseti dnů přes 1000 lidí. Petice proti prodloužení přitom měla o polovinu méně podpisů. Zachování provozu tramvajové trati je prioritou i pro vedení Jablonce.

FOTO: Rozsáhlý požár rodinného domu v Držkově. Plameny šlehaly ven okny

Celkem sedm jednotek hasičů zasahovalo ve středu dopoledne při požáru rodinného domu v Držkově. Oheň dům zcela zničil, jeden člověk se navíc nadýchal zplodin z hoření. Příčina požáru je v šetření.

Konec listopadu s sebou přinese i tři uzavírky v Jablonci nad Nisou

Jablonečáky v nadcházejících dnech čeká pár komplikací v dopravě. Ve Mšeně, Lukášově i v centru města totiž dojde na uzavírky.

Policisté se v případu napadení v Tyršácích obrací na veřejnost

V pátek odpoledne došlo k napadení mezi dvěma skupinkami mladistvých v Tyršových sadech v Jablonci. O incidentu byli policisté informování od kolegů záchranářů a okamžitě vyjeli na místo. Nyní se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc.

Zabiju tě, křičel na rozhodčího. Jablonecký hokejista Frk si do konce sezony nezahraje

Ve velkých emocích se dohrávalo utkání třetí nejvyšší hokejové soutěže mezi Jabloncem a Řisuty na konci října. Hned dva domácí hráči dostali trest do konce utkání, Marek Frk navíc za urážky rozhodčímu vyfasoval trest až do konce sezony.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.