Aktuálně

Řidička na přechodu v Jablonci přehlédla chodkyni, těžce ji zranila více...

Tunel se po dlouhé opravě otevírá. Už příští rok ŘSD na průtahu chystá další omezení více...

Během víkendu se budou teploty držet nad nulou. Řidiče potrápí mlha více...

U Panské skály supermarket stavět nelze, ministerstvo potvrdilo zamítnutí výjimky více...

Jablonec po letech obsadil pozici sportovního ředitele, stal se jím Zdeněk Koukal

Autoři | Foto FK Jablonec

Novým sportovním ředitelem FK Jablonec se stal zkušený manažer a bývalý prvoligový fotbalista Zdeněk Koukal. Do Jablonce přichází před startem letní přípravy ze Slovanu Liberec, kde působil od sezóny 2018/2019.

Pozice sportovního ředitele nebyla v Jablonci delší dobu obsazena, to se teď mění před startem přípravy na soutěžní ročník 2025/2026. „Práce sportovního ředitele se ve všech klubech prolíná, rozdíly jsou jen v rozpočtech a možnostech klubů. Je to o práci s hráči, trenéry a sportovním úsekem. Ta práce je daná. Teď jsem na druhé straně, kousek dál od Ještědu v Jablonci. Práci budu dělat tak, jak jsem ji dělal vždycky, akorát v novém prostředí,“ říká nový sportovní ředitel Jablonce Zdeněk Koukal.

Právě v Jablonci se nový sportovní ředitel potká se svým bývalým parťákem trenérem Lubošem Kozlem. „Trochu mi to usnadní práci, protože trenéra Luboše Kozla včetně jeho kolegů jsem měl v Liberci tři roky. Takže i díky tomu je přechod do nového prostředí jednodušší,“ uvádí Koukal.

Krátce po svém uvedení do funkce se Koukal pustil s trenéry a vedením klubu do práce. „Aktuálně řešíme podobu týmu pro nový soutěžní ročník, pracujeme na příchodech hráčů,“ dodává Zdeněk Koukal, který má na kontě 182 ligových startů a s Bohemians vybojoval ligový titul. V zahraničí působil na Kypru v Nikósii a na kontě má bezmála 40 startů v evropských pohárech pod hlavičkou UEFA.

Hodnocení článku

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky FK Jablonec, Zdeněk Koukal, sportovní ředitel, trenér, Luboš Kozel, FC Slovan Liberec

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.