neděle 7. června 2020 Iveta

Liberecko

Připadám si, že jsem tam byl k ničemu, smutnil po prohře brankář Nguyen

Liberec – Fotbalisté Slovanu se sice herně dokázali v duelu nadstavbové části Fortuna:ligy Plzni vyrovnat, ale mizérie v koncovce pokračuje. O tom ví i brankář Liberce Filip Nguyen, který si v duel sáhl na míč jen ve chvíli, když ho tahal ze sítě.

Spodní část ulice Boženy Němcové je uzavřená. Mění se vodovodní potrubí

V příštích týdnech a měsících musí řidiči v Liberci počítat s další komplikací. Tou je uzavření ulice Boženy Němcové. Jako součást první etapy je už nyní uzavřena spodní část, poté dojde na tu horní, směrem k náměstí Českých bratří.

FOTO: V Rynolticích dnes odpoledne shořel osobák

Dnes odpoledne zastavil provoz na silnici první třídy číslo 13 požár osobního automobilu značky Renault. Ten začal hořet nedaleko benzínové pumpy.

Špatná koncovka připravila Slovan o body. Liberec padl s Plzní 0:2

Fotbalisté Slovanu přivítali ve 4. kole nadstavbové části Fortuna:ligy Plzeň. I přes to, že byli lepším týmem, tak je opět zradila koncovka a po velké bitvě s Viktorkou prohráli 0:2.

Do Čech pašoval 70 kilo neoznačeného tabáku, státu by způsobil stotisícovou škodu

Celní správa odhalila při kontrole osobní automobil napěchovaný řezaným tabákem. Ten se ukrýval ve čtyřech pytlech. Že se dopouští něčeho nezákonného, cizinec, který seděl za volantem, prý nevěděl.

Běh na pomoc útulkům se uskuteční v Jablonci. Pomůže Dášence a Šanci zvířatům

Už šest let pomáhají charitativní akce Běhejme a pomáhejme útulkům všemožných organizacím a spolkům po celé republice. Letos se jeden z běhů uskuteční v Jablonci nad Nisou.

Kostel a zahrada u Malého náměstí se slavnostně otevře

Vždycky jste se chtěli podívat do zahrady a nahlédnout do kostel Nalezení svatého kříže v Liberci nedaleko Malého náměstí? Budete mít příležitost prvního června, kdy proběhne slavnostní otevření.

Kde je nejpřívětivější úřad z celého kraje? No přeci v Liberci

Soutěž Přívětivý úřad zná už své vítěze a Liberec mezi nimi obstál více než dobře. Získal stejně jako v minulých letech ocenění za svůj přístup. Letos obsadil první místo v kraji.

Kdosi rozbil okýnka u aut a vykradl je, podobných případů není v Liberci málo

Vykradená auta nejsou bohužel v poslední době příliš výjimečná. Dva další případy přidal neznámý pachatel nebo pachatelé tento týden.

Dokumentace k vybudování nové sjezdovky Skalka neprošla, má vážné nedostatky

Dokumentace na vytvoření nové sjezdovky na Ještědu u Krajského úřadu neprošla. Ten ji vrátil s připomínkami k dopracování. Naději na vybudování nové široké sjezdovky ale ředitel střediska neztrácí.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.