Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Slovan změří síly s exotickým soupeřem. U Nisy přivítá mnohonásobného kuvajtského mistra

Autoři | Foto Slovan Liberec

Takový tým v Liberci ještě nehrál. Slovan se ve středu po obědě střetne s klubem Kuvajt SC, který je v Česku na předsezónním soustředění. Zápas se hraje od 14 hodin a příležitost dostanou méně vytížení hráči, Slovan totiž už v sobotu čeká utkání na Slavii.

Kuvajt SC dlouhodobě vládne domácí soutěži, vyhrál ji už patnáctkrát a aktuálně je mistrem třikrát po sobě. Mnohokrát vyhrál i kuvajtský pohár a je také prvním kuvajtským týmem, který ovládl asijský AFC Cup, který získal celkem třikrát.

Klub byl založen v roce 1960, je tak jen o dva roky mladší než Slovan. Na soupisce má především domácí hráče, ale i obránce z Maroka, záložníky z Tuniska a Ekvádoru a útočníka z Pobřeží Slonoviny. Ekvádorský záložník Diego Calderón si zahrál například americkou MLS za tým Colorado Rapids. Na kontě má také starty v nejvyšší ekvádorské soutěži.

Zápas se hraje od 14 hodin, otevřená bude pouze hlavní tribuna a vstup od dopravního hřiště. Vstupné je volné.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Slovan Liberec, Kuvajt SC, příprava, Kuvajt, Lužická Nisa, Česko, Liberec, Colorado Rapids, Diego Calderón, Maroko, Tunisko, Ekvádor, Pobřeží slonoviny

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.