středa 13. listopadu 2019 Tibor

TIPY NA VÍKEND: Ve znamení koncertů. Superhero Killers, Devítka i Záviš

I když venkovních akcí s chladnějším počasím ubývá, pořád není nouze o zajímavý program. Tenhle víkend v Liberci nabízí hlavně pořádnou dávku koncertů.

Jestli nevíte, kam vyrazit dnes večer, ale nechce se vám být doma, co navštívit Club Warehouse? Od 20 hodin to tu dneska rozjedou Superhero Killers. Slavný hity od Jacksona, Beyoncé nebo Prince si můžete užít v podání dvanáctičlenného bandu.

Děti jistě ocení zítřejší program v DDM Větrník. Připravena je tu hravě-pohybová akce pro malé i velké s názvem Velká a malá ťapka. Rodiny se mohou vydat na závané okruhy o délce 3 a 5 kilometrů. Start bude probíhat od 9 do 11:30 v parku před Větrníkem.

Kino Varšava dnes bude hostit speciální program v podobě třetího ročníku akce s názvem Příběhy pěstounství v nás a kolem nás III. Od 17:30 tak můžete vyslechnout jedinečné příběhy v rámci speciální knihovny, kde místo do knih nahlédnete do příběhů lidí.

Příznivci folku by si neměli nechat ujít koncert skupiny Devítka dnes od 19 hodin v Lidových sadech.

V Atelieru na Pražské vystoupí zítra od 20:30 skupina Záviš. Tak pokud si nechcete nechat tenhle koncert ujít, přijďte.

V Liďácích zítra oslaví Mezinárodní den seniorů. Vystoupí zde Bohuš Matuš a žáci ZUŠ. Zároveň proběhne vyhlášení Pečovatelky roku. Akce začíná 14:30.

Autoři | Foto devitka.cz

Štítky kultura, kulturní přehled, akce o víkendu

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.