Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Slovan nabízí permanentky za polovinu. V ceně už přitom jsou zápasy na Slavii a Karvinou

Autoři | Foto Slovan Liberec

Poslední domácí utkání, pětigólová smršť proti Zlínu, mohla navnadit k návštěvě dalšího domácího zápasu Slovanu. Tím bude utkání s mistrovskou Slavií. Klub už na páteční měření sil připravil lákavou nabídku – prodej permanentky na jaro za polovic, ta navíc bude platit už na poslední podzimní duely právě se Slavií a Karvinou.

V ceně permice tak bude šest domácích zápasů v základní části ligy a také další utkání v nadstavbě. Na hlavní tribunu bude permanentka stát 900 korun, na východní za 750.

Klub připravil také akci na poslední dvě domácí podzimní zápasy. Velký zájem se čeká především o zápas se Slavií, který vyjde na 250 korun. A pokud si připlatíte pouhou desetikorunu, v kapse vás bude hřát i vstupenka na Karvinou.

Dnes se také spouští online prodej vstupenek na utkání s pražskou Slavií. To se hraje v pátek od 19.30.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Slovan Liberec, permanentka, Slavia, vstupenky, Karviná, Zlín, Slované

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.