Aktuálně

Tragická nehoda v Malé Skále. Mladý řidič přejel do protisměru, srážku nepřežil více...

Požár na průtahu Liberce. Ve směru na Turnov shořelo auto více...

Liberec chystá obecní holubník, pomůže regulovat počet holubů etickým způsobem více...

Slunce vydrží celý týden. O víkendu teploty překročí dvacítku více...

Hasiči bojovali s požárem v Pěnčíně. Hořela stodola a přístavek se slámou

Autoři | Foto HZS LK

Jednotky druhého stupně požárního poplachu zasahovaly ve čtvrtek večer v Pěnčíně na Liberecku, kde hořela stodola a přístavek rodinného domu. Zásah trval několik hodin a skončil až hodinu před půlnocí.

Velitel zásahu místo požáru rozdělil na dva úseky. „V prvním úseku hasiči prováděli hasební práce ve dřevěné stodole, která byla v době příjezdu prvních jednotek plně zasažena požárem. Ve druhém úseku se nacházel rodinný dům, na který konstrukčně navazoval přístavek s uskladněnou slámou. Hasiči z přístavku slámu vyklidili a provedli hasební práce k zamezení šíření požáru,“ popsali hasiči na facebooku.

Hasiči zasahovali v dýchací technice, na likvidaci požáru nasadili čtyři vodní proudy. Požár se jim podařilo zlikvidovat ve 23 hodin.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky hasiči, požár, pěnčín, hzs lk

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.