Aktuálně

Čeká nás zatažený víkend s přeháňkami. Teploty půjdou nahoru více...

Policie zná příčinu diskotéky na Bílém Kameni. Šlo o závadu na mrazícím zařízení více...

Asfaltové hřiště na Králově Háji čeká proměna. Nadchnout má děti i jejich dozor více...

Prales na Ještědu se rozroste o 4,5 hektaru. Spolek vyjde výkup na milion více...

Pohotovosti převezmou zdravotní pojišťovny. O všechny v kraji ale nestojí více...

Prázdninový tip: Slunění i osvěžení. Aquapark i bazén nabízí letní zábavu

Autoři | Foto Centrum Babylon

Osvěžit se, nachytat bronz a ještě si užít zábavu můžete během letních měsíců takřka v centru města. Stačí zajít do libereckého bazénu anebo do Aquaparku Centra Babylon.

Liberecký bazén už ve druhé polovině června otevřel sluneční louku, která je veřejnosti přístupná ve dnech, kdy je příznivé počasí. Na lehátcích i jen na louce na své dece tady můžete chytat sluneční paprsky, osvěžit se v zahradním bazénku anebo si s celodenní vstupenkou odskočit zaplavat rovnou do bazénu. K zapůjčení jsou kromě lehátek i slunečníky a nechybí ani stánek s občerstvením. Sluneční louka je otevřena vždy od 10 do 19 hodin.

S prvním prázdninovým dnem se otevřela i sluneční terasa libereckého Centra Babylon. Je součástí Aquaparku a nabízí opalování na střeše s výhledem na Ještěd. Pro děti jsou zde k dispozici houpačky, odrážedla, skákací hrad a malý bazének, pro dospělé lehátka, ping-pong a letní bar. Terasa je přístupná za pěkného počasí vždy od 11 do 21 hodin.

Zábavní centrum navíc na léto připravilo spoustu animačních programů, které směle konkurují těm přímořským. V úterý 4. července se můžete těšit na ochutnávky potápění s profesionály ze Snakesub, ve čtvrtek 6. července pak ve Funparku vystoupí kouzelník Hopsík se svým komediálním programem a v sobotu 8. července vás ve vodě roztančí Ilma Dance. Vstup na všechny animační programy je zdarma v rámci běžného vstupného.

Centrum Babylon je otevřeno i během státních svátků dle běžné otevírací doby. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky prázdniny, tipy, Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.