úterý 10. prosince 2019 Julie

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vydejte se za chutí krkonošských piv s Markem Ztraceným

Krkonošská pivní stezka vás provede po unikátních minipivovarech, které vaří pivo z tradičních surovin a z jedinečné horské vody v nejvyšších českých horách. Milovníci horské turistiky a piva mají možnost od června do září navštívit pět pivovarů a získat jedinečný zážitek a také pěknou cenu. Pivní stezku prošel a ochutnal i český muzikant a textař Marek Ztracený.

Jak to Marek zvládl a jak mu chutnalo poctivé krkonošské pivo?


Pokud jste shlédli video, máte téměř všechny informace, které potřebujte před cestou. Marek cestu za ochutnávkou místního zlatavého moku absolvoval s úsměvem na tváři, pochutnal si, a navíc navštívil poprvé v životě nejvyšší horu České republiky. Takže Markovi gratulujeme ke skvělému výkonu a vás všechny, kteří právě čtete náš článek, zveme „Připojte se k Markovi a zdolávejte vrcholy!“

Které pivovary na cesté potkáte?

Kudy vede cesta za pivem?

Za pivem se můžete vypravit pěšky i na kole po značených turistických trasách. Navštívit můžete všechny pivovary v jeden den, pokud na to máte energii a chuť. Anebo si návštěvu s ochutnávkou lze rozplánovat podle vašich dalších turistických cílů a plánů, během dovolené v Krkonoších. A k jedinečnému chuťovému a turistickému zážitku máte skvělou možnost získat ještě pěknou cenu, pokud budete po cestě za chutí krkonošského piva sbírat razítka. Více o soutěži se dozvíte na webu www.krkonoskapivnistezka.cz.

PR text

Štítky Krkonošská pivní stezka, pivo, Marek Ztracený, krkonoše

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.