Počasí dnes6 °C, zítra7 °C
Středa 21. února 2024  |  Svátek má Lenka
Bez reklam

Žena se propadla do nádrže. Do nemocnice ji převezli v kritickém stavu

Z promrzlé vodní nádrže v Bedřichově dnes odpoledne museli zachraňovat tonoucí ženu. Propadla se na ledu a topila se. V kritickém stavu ji potom, co byla z vody vytažena, převezli záchranáři do liberecké nemocnice.

Na místě zasahovaly všechny složky IZS i Horská služba ČR. „Hasiči osobu vytáhli z vody a se zdravotníky spolupracovali na zajištění tepelného komfortu a poskytnutí neodkladné zdravotní péče,“ informoval Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje na síti X.

Potvrdil to i mluvčí Zdravotnické záchranné sužby Libereckého kraje Michael Georgiev. „Převzali jsme pacientku v kritickém stavu a napojenou na umělou plicní ventilaci ji pozemní cestou transportovali do nemocnice v Liberci,“ popsal Georgiev a dodal, že vzhledem ke špatným povětrnostním podmínkám nemohl k pacientce vzlétnout vrtulník.   

Okolnosti celé události i zdravotní stav ženy jsou předmětem právě probíhajícího šetření," dodala mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto HZS LK

Štítky záchrana, tonutí, IZS, Bedřichov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Žena se propadla do nádrže. Do nemocnice ji převezli v kritickém stavu  |  Zprávy  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.