neděle 28. listopadu 2021 René

Hrádecká ulice z Machnína na Chrastavu se v pondělí uzavře. Znovu se otevře až v polovině října

Dopravní komplikace čekají na ty, kdo využívají Hrádeckou ulici v Machníně. Od pondělí se totiž až do října z důvodu rekonstrukce uzavře úsek od Machnína směrem k obalovně. Řidiči tak musí silnici objíždět, jinudy budou jezdit i autobusy. Rekonstrukce navazuje na uzavírku Liberecké ulice v Chrastavě, která končí v neděli.

Většina autobusových spojů na lince Liberec - Chrastava - Horní Vítkov, které jsou pravidelně vedeny přes Machnín, se bude otáčet na obratišti u železniční zastávky. „Po stejné trase se budou vracet přes Svárov a dále bude pokračovat přes Bedřichovku do Chrastavy. Obdobně to bude i v opačném směru,“ vysvětlil Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje ze společnosti Korid Jan Roženský.

Některé spoje na této lince Machnín úplně vynechají, za to ale budou stavět na Bedřichovce.

„U spojů vedených přes Machnín tím dochází k prodloužení cestovní doby, u vybraných spojů pak dojde z technologických důvodů k drobným časovým posunům,“ dodal Roženský, podle kterého to ale bude maximálně do deseti minut.

Termínově tato akce navazuje na rekonstrukci ulice Liberecká v Chrastavě, která by měla být ukončena v sobotu. Rekonstrukce v Machníně by měla být hotová 14. října.

Autoři

Štítky Machnín, Chrastava, Hrádecká, rekonstrukce

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.