Aktuálně

Jablonec na pohárovou trofej nedosáhl. Ve finále podlehl Karviné 1:3 více...

A nedal si říct. Se zákazy řízení a po průšvihu na Jablonecku 45letý muž zase řídil, skončil ve vazbě více...

Bude Liberec v příštím roce pokračovat v projektu s domovníky? Zatím neví více...

Zachráněnou lebku sv. Zdislavy by policie měla předat církvi 30. května více...

Dva nové parky a náplavka. Hrádek nad Nisou buduje zelené srdce města více...

Ranní požár v Liberci. Hořelo v areálu bývalých kurtů v Pavlovicích více...

V Krkonoších se válely trubky i náprava od auta, dobrovolníci odnesli tuny odpadu více...

Částečná uzavírka na průtahu městem. Tunel čeká podzimní údržba

Autoři | Foto Luboš Vrabec

Už ve čtvrtek dojde k částečné uzavírce tunelu na průtahu Libercem. Potrvá až do neděle a doprava bude svedena vždy do jednoho tubusu.

„Během čtyř dní bude provedeno čištění, mytí a sanace betonových konstrukcí tunelu, u kterých vlivem výfukových zplodin dochází ke korozi, a dojde také k údržbě osvětlení,“ uvedl vedoucí odboru dopravy Krajského úřadu Libereckého kraje Jan Čáp.

Kromě toho zde také ŘSD bude sledovat zatížení konstrukcí, výsledky pak mají přispět ke sběru dat na projekční přípravu rekonstrukce tunelu.

Další omezení pak je na silnici 13 mezi Kunraticemi a Jablonným. „Důvodem omezení je výměna obrusných vrstev vozovky, oprava propustků a odvodnění na státní silnici I. třídy,“ doplnil Čáp. Provoz na tomto úseku je řízený semafory v úsecích v maximální délce 1 kilometr. Doprava je vždy vedena ve druhém jízdním pruhu. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky tunel, Liberec, údržba, Ředitelství silnic a dálnic, Liberecký kraj, Kunratice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.