sobota 3. prosince 2022 Svatoslav

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Příjemné prostředí, benefity a stabilní zaměstnavatel. Vlakový dopravce Die Länderbahn hledá nové strojvedoucí s němčinou

PR článek

Po severočeských kolejích se jejich vlaky poprvé rozjely v roce 2010. Od té doby si Die Länderbahn pečlivě buduje pověst pohodlné a spolehlivé dopravní služby. V roce 2021 a 2022 společnost expanduje. Soukromý železniční dopravce s mateřskou společností v Německu proto nyní hledá nové kolegy na pozici strojvedoucí vlaků osobní dopravy pro území ČR a SRN. Těšit se mohou na práci v příjemném prostředí a motivující platové ohodnocení.

Základem je profesionální přístup k cestujícím

Už více než deset let mají lidé na severu Čech možnost využívat služby železniční společnosti Die Länderbahn CZ. Od vstupu na české koleje se dopravce snaží podle jejího jednatele Michala Bartáka poskytovat co nejkvalitnější službu veřejnosti. „Zakládáme si na čistém prostředí, dopravní spolehlivosti a profesionálním přístupu personálu k cestujícím,” říká jednatel. Dopravce aktuálně obsluhuje pod názvem trilex linku L7 a RE2 z Liberce přes Hrádek nad Nisou, Žitavu a Varnsdorf, v létě spoj linky L24 Liberec - Doksy k Máchovu jezeru a také turistickou linku T9 z Liberce do Mikulášovic. Od roku 2021 pak trilex obsluhuje linku L4 z Rumburku přes Českou Lípu až do Mladé Boleslavi.

Vlaky pod hlavičkou Die Länderbahn využívají cestující od roku 2019 také na Lounsku v Ústeckém kraji, kde dopravce provozuje linky U12 a U14 zajišťující spojení mezi městy Lužná, Žatec, Jirkov a Rakovník, Most, Osek město. V sezóně pak přepravuje turistická linka T7 cestující do Krušných hor z Chomutova přes Vejprty až do německého Cranzahlu. „V letošním roce naše společnost navíc uzavírá dopravní smlouvu s Libereckým krajem na provoz železniční linky L2 z Liberce do Děčína,” dodává Michal Barták.

Komunikace v českém, ale i v německém jazyce

V souvislosti s nárůstem chystané dopravní obslužnosti se nyní společnost ohlíží po nových posilách. Ve svých řadách by rádi přivítali nové strojvedoucí. „Vzhledem k provázanosti dopravního spojení se sousedním Německem je u části pracovních pozic nutná schopnost komunikace v českém, ale i v německém jazyce. Firemním jazykem je u nás čeština,” vysvětluje jednatel. „Němčina na komunikativní úrovni je však potřeba zejména na pozicích v Hrádku nad Nisou a Varnsdorfu u strojvedoucích,” doplňuje Barták. 

Široký výběr zaměstnaneckých benefitů

Nové posily se u Die Länderbahn CZ mohou těšit na práci v příjemném prostředí, přátelském kolektivu a motivujícího platového ohodnocení. K dispozici mají pět týdnů dovolené, zaměstnavatel jim navíc přispívá na stravu, ošacení, penzijní pojištění nebo volnočasové aktivity. K tomu mohou využívat služební telefon se zvýhodněným tarifem pro sebe i rodinné příslušníky. „Plánování pracovní doby je pro nás stěžejní a snažíme se vycházet každému maximálně vstříc,” říká Barták. „Snažíme se o to, aby se u nás lidé měli dobře,” uzavírá jednatel.


Nabídka volných pracovních pozic u Die Länderbahn CZ: strojvedoucí – Hrádek n. Nisou, Varnsdorf - vyžaduje znalost českého i německého jazyka

Máte zájem o práci v Die Länderbahn?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Hodnocení článku je 86 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Die Länderbahn, zaměstnání, vlaky, strojvedoucí

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.