středa 1. dubna 2020 Hugo

Z Prahy do Liberce i v noci. RegioJet na trase doplní další autobusový dopravce

Na trasu mezi Libercem a Prahou vstupuje od dneška nový autobusový dopravce. Společnost Flixbus se pokusí narušit monopol dnes už tradičního RegioJetu, který mezi krajským městem a metropolí jezdí už jedenáct let se svými žlutými autobusy. Flixbus zatím nabídne pouze jeden spoj každým směrem denně a to v méně frekventované noční či ranní časy.

Flixbus bude vyjíždět vždy ve 23:40 z hlavního nádraží v Praze, pojede přes Florenc a do Liberce přijede v 1:20. V opačném směru pak vyjede ve 4:55 z autobusového nádraží v Liberci a na hlavním nádraží v Praze bude v 6:10. Cena jízdenky se pak pohybuje mezi 89 a 125 korunami.

Jízdenky pro nové spoje můžou cestující kupovat v prodejně FlixBusu na pražském autobusovém nádraží Florenc, na webových stránkách www.FlixBus.cz nebo přes bezplatnou mobilní aplikaci.

Německý dopravce FlixBus je mladá společnost působící v oblasti dálkové dopravy. Od roku 2013 nabízí ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. V současnosti poskytuje meziměstskou autobusovou síť čítající 100 tisíc denních spojů do 900 destinací ve 20 zemích.

Foto FlixBus

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.