Aktuálně

Účet za požár autosalonu v České Lípě: Škoda je 16 milionů. Policie hledá klíčovou dvojici svědků více...

Liberecké Centrum Kašpar musí omezit pomoc nezaměstnaným, nezískalo dotaci více...

Nostalgické pohlazení. Chrastava připravila retro výstavu, připomíná předměty běžné potřeby 70. až 90. let více...

Děti rodičů s duševními problémy často bojují s vlastní psychikou, ukázala studie více...

Nehoda dvou aut si vyžádala zranění jednoho člověka a psa

Autoři | Foto HZSLK

Ne vždy jsou mezi zraněnými u dopravních nehod pouze lidé. Včera při střetu dvou automobilů v České Lípě v ulici Zhořelecká byl vážně poraněn pes. I jemu hasiči poskytli první pomoc poté, co si roztrhl tlamu a velmi krvácel. Nehoda si vyžádala také zranění jednoho z pasažérů, který skončil v nemocnici.

Silnice byla dlouhou dobu zcela uzavřena, poté hasiči usměrňovali provoz na komunikaci. Hasiči uklidili také střepy, které se vysypaly z převážené skleněné tabule.

„Hasiči zajistili vozidla proti případnému vzniku požáru a postarali se o uniklé provozní náplně. Provedli posyp vozovky sorbentem a ze sorpčních hadů postavili malou hráz, aby kapaliny nenatekly do kanalizace,“ dodala mluvčí hasičů Zdenka Štrauchová.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Česká Lípa, úraz

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.