čtvrtek 14. listopadu 2019 Sáva

VIDEO: Nový videoklip skupiny Jarret ke skladbě Světlo je plné hříchů

Folkovo-rocková skupina Jarret vydala před pár dny nový videoklip k doposud nevydané skladbě Světlo. Video s hercem Markem Sýkorou v hlavní roli přibližuje zrádnost a záludnost všech lidských hříchů.,

Přestože liberecká skupina Jarret tvoří vlastní písně, tentokrát sáhla po skladbě, za kterou stojí Jakub Noha. „Píseň nás oslovila aktuálností problémů v kterých se plus mínus kolektivně jako kapela nacházíme. Text písně je o krizi středního věku. O tom, že najednou přijde chvíle kdy má člověk tendenci zkusit, jestli se za nějakými dveřmi ještě neschovává něco nepoznaného, tajuplného, třeba i trochu děsivého, ale rozhodně vzrušujícího. Jak to dopadá, můžete vidět ve videoklipu,“ vysvětlil Marek Štulír.

Celý příběh v písni Světlo provází hlavní postava ztvárněná Markem Sýkorou. Který podle vlastních slov s klukama ze skupiny kamarádí už od 90. let. „Bylo mi ctí hrát v jejich videoklipu a moc jsem si to užil. Byla to opět příjemná spolupráce,“ komentoval Sýkora. 

Nový videoklip, nová píseň... A v budoucnu přibude i nové album. „Pomalu se dostáváme do středu našeho obvyklého pětiletého cyklu a nadechujeme se k práci na nové desce,“ prozrazuje Štulír. 

Autoři | Foto Jarret

Štítky Jarret, videoklip, Světlo, hudba

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.