neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Povídání o hudbě i koncert. Do Liberce dorazí hudebník a novinář Michal Bystrov

Písničkář, básník a hudební novinář Michal Bystrov dorazí v pátek na další z autorských večerů v Knihkupectví Fryč. O hudbě se bude nejen povídat, ale bude se i hrát. Před začátkem také bude prostor pro všechny hudebníky, básníky, divadelníky, příležitost představit krátce svoji tvorbu, nové písničky, básně, texty, divadelní tvary.

„Michal Bystrov bere inspiraci od lidí, kteří by se jinak potkali jen stěží: třeba od Jiřího Suchého a Boba Dylana. Novinář se zaměřením na hudební publicistiku, písničkář se zálibou v blues a folkrocku. Své básničky by prý měl zpívat, písničky číst jako básně. Z příběhů má nejraději Dona Quijota, z pití skotskou. V jedenadvacátém století je omylem,“ popisuje pořadatel akce Martin Fryč


V úvodu večera bude čas zvaný Open Mic. Příležitost pro hudebníky, básníky, divadelníky, příležitost představit krátce svoji tvorbu, nové písničky, básně, texty, divadelní tvary. „V knihkupectví rádi propojujeme různé druhy umění. Proto je tu Open Mic - část večera pro začínající i ostřílené umělce nebo kohokoliv, kdo hraje či tvoří. V druhé půli večera často vystupují profesionálové, například s novými projekty. Vždy se můžete těšit na skvělý divácký zážitek - spojení různých umělců a žánrů vytváří neopakovatelnou atmosféru,“ doplňuje knihkupec.

Akce začíná v pátek v 19 hodin.

Autoři | Foto Martin Myslivec

Štítky knihkupectví Fryč, kultura, liberec, michal bystrov

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.