neděle 20. června 2021 Květa

Jiráskovo divadlo rozezní úspěšné duo Café del Mundo. Výtěžek podpoří neslyšící děti

V Jiráskově divadle v České Lípě se rozezní zábavné a fenomenální flamenkové duo Café del Mundo na podporu nadačního fondu Ozvěna. Část výtěžku navíc podpoří jednu rodinu v Libereckém kraji.

Tato rodina by potřebovala finanční pomoc na pořízení nových kvalitních sluchadel pro své dítě. „Věřím, že skvělá hudba spojená s prospěšnou aktivitou bude pro mnohé motivací k návštěvě koncertu,“ řekla radní Květa Vinklátová. Výtěžek půjde nadačnímu fondu Ozvěna. 

Ten se zaměřuje na pomoc dětem a mladistvým, kteří přišli o sluch. Organizace funguje pět let a za tu dobu pomohla desítkám rodin. „Ozvěna nabízí zejména poradenskou, informační a finanční pomoc,“ uvedl mluvčí kraje Jan Mikulička. Právě peníze jdou hlavně na nákup sluchadel, která nejsou levná.

Akci oceňuje i starostka České Lípy Jitka Volfová. „S velkým potěšením jsem nad touto akcí převzala záštitu. Cením si každého, kdo pomáhá druhým, protože to v dnešní době není úplnou samozřejmostí,“ řekla Volfová. Koncert proběhne 23. listopadu od 19 hodin. Vstupenky, kterými podpoříte dobrou věc, najdete na webu www.lipamusica.cz.

Autoři | Foto FB/Café del Mundo

Štítky Café del Mundo, koncert, benefice, charita, neslyšící

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.