neděle 19. ledna 2020 Doubravka

Debata nad knihami. U Fryče představí novinky Jany Cíglerové a Petra Koubského

Americký deník novinářky Jany Cíglerové a Věda podle abecedy Petra Koubského. To jsou knižní novinky, o kterých se bude dnes večer debatovat v knihkupectví Fryč. A představit je přijedou sami autoři.

„Dvě mimořádné knihy, dva skvělí autoři. Jana Ciglerová nabízí vhled do americké i české společnosti a kultury, Petr Koubský zase jedinečně přibližuje svět vědy,“ říká Martin Fryč.

Beseda nad knihami začíná v úterý v 18 hodin.

Jana Ciglerová, Americký deník 

Známá novinářka přináší osobní postřehy o životě na Floridě ve Spojených státech, kde s rodinou žila poslední tři roky. Neotřelé vyprávění napsané s velkou empatií a svěžím jazykem přibližuje rozdílnost mentalit, zvyků a zkušeností, které autorka zažila na vlastní kůži v národnostně pestré společnosti. Nechte se překvapit, dojmout i inspirovat.

Petr Koubský, Věda podle abecedy

Známý popularizátor vědy dokáže složité souvislosti přiblížit tak, že jim dokáže porozumět i laik. Věda v jeho podání je jedno velké dobrodružství otevírající brány úžasu a poznání tajemství světa, vesmíru a vůbec. Vydejte se na příjemnou, zábavnou a poučnou cestu, na jejímž konci bude ještě větší chuť vědět víc.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto Knihkupectví Fryč

Štítky jana cíglerová, petr koubský, americký deník, věda podle abecedy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.