úterý 18. února 2020 Gizela

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Po velkolepém úspěchu v Brně a Pardubích míří Zelený zlobr Shrek do liberecké Home Credit Arény

Kdo by neznal Shreka? Toho velkého zeleného zlobra?! A právě tenhle oblíbenec míří do Liberce. 22. února 2020 se ve 14 hodin představí v Home Credit Aréně. Výpravný muzikál s 50 vystupujícími je zábava pro celou rodinu. Shrek bude zpívat, tančit a hlavně bojovat za svou bažinu, tak ho v tom nenechte samotného!

Znáte nemotorného hromotluka s dobrým srdcem jménem Shrek? Předpokládáme, že ano, protože se jedná o jednu z nejoblíbenějších moderních pohádkových postav. I když se to nezdá, spatřil světlo světa před více, než dvaceti lety.

Ale to na pohádkovou postavu není zas tak moc, ne? Stejně stará je i krásná princezna Fiona, kterou musí osvobodit ze spárů zlé dračice, i jeho věrný druh Oslík. A samozřejmě lord Farquaad, který mu za princeznu slíbil navrátit bažinu.

Vstupenky kupujte tady

Skvěle vykreslené postavy, napínavá zápletka a komediální nádech proslavil Shreka po celém světě. Takže není divu, že se ani ne deset let po prvním dílu animované série objevila i divadelní verze. Měla premiéru na Broadwayi, ale i ona vzápětí obletěla celý svět.

Muzikálový Shrek v Liberci - to je prostě velká, svižná a neuvěřitelně vtipná podívaná s celou plejádou českých umělců!

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

PR text

Štítky shrek, home credit arena, muzikál

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.