úterý 18. února 2020 Gizela

VÍKEND PODLE DRBNY: Cimrmanův Záskok, Jarret i Rusalka

I tento týden jsem vybrala pár akcí, které podle mě stojí za návštěvu. Kam se ale nakonec vydáte, to už je jen na vás.

Připomenout si léto u táboráků, ale užít si i trochu toho rocku můžete připomenout v Clubu Warehouse, kde dnes od 20:30 vystoupí společně Nasycen & Jarret.

Program pro děti nachystal na zítřejší den i Dům dětí a mládeže Větrník. Od 10 a od 15 hodin zde loutkové divadlo Spojáček uvede pohádku Pilulky čaroděje Dobroděje.

Spojení fotbalu a plesání. Že to nejde dohromady? Tak to se přijďte v sobotu podívat na ples FC Slovan Liberec ve Zlatém Lvu.

Rusalka, tak to je prostě klasika. A pokud na ni máte právě tento víkend chuť, zamiřte v sobotu do divadla F. X. Šaldy a užijte si tuto operu v podání libereckého souboru. A věděli jste, že Rusalka je vůbec nejhranější českou operou?

Tradiční nedělní pohádka u Fryče bude tentokrát v podání Divadla Krab, které si připravilo pohádku s názvem Nejkrásnější věc pod sluncem.

Pokud milujete cimrmanovský humor, tak zkrátka nesmíte chybět dnes od 19 hodin v Naivním divadle, kde vystoupí Ansámbl Mikoláše Dačického z Heslova s hrou Záskok. A hned v neděli od 10 uvede Naivní divadlo dvě pohádky Tři přadleny a Jak chodil Kuba za Markytou.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo2 čtenářů

Autoři | Foto Denisa Albaniová

Štítky Víkend podle Drbny, akce, víkend, událost

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.