úterý 18. února 2020 Gizela

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Belcanto v opeře a muzikálu! Daniel Hůlka zazpívá v Liberci. Brno a Pardubice populárnímu pěvci již ve velkém aplaudovaly

Nechte sebe i své blízké unést skvostnou hudbou v podání českého symfonického orchestru, se kterým vystoupí Daniel Hůlka, Tereza Mátlová, Vlado Chmelo a Peter Berger. Liberecká Home Credit Aréna 21. února 2020 od 19 hodin.

Tento mimořádný koncert svedl dohromady přední umělce nejen českého, ale i mezinárodního významu v oblasti opery a muzikálu, jehož společným jmenovatelem je italská pěvecká technika  “Bel canto”. Ta se váže především k opernímu stylu. Cílem je ukázat, že i muzikál si zaslouží klasickou interpretaci, která tento obor povyšuje na vyšší uměleckou úroveň.

Vstupenky kupujte zde nebo zde

Belcanto je pěvěcká technika, která se vyznačuje legátovým vedením hlasu - změnou síly hlasu při zpívání jednoho tónu a používáním různých ozdob.

V nejznámějších áriích a duetech z děl A. Dvořáka, W. A. Mozarta, G. Pucciniho, G. Verdiho, J. Strausse, L. Bernsteina, A. L. Webera, K.Svobody a dalších se v Liberci představí sopranistka T. Mátlová, tenor P. Berger, baryton V. Chmelo a basbaryton D. Hůlka za doprovodu předního českého symfonického orchestru pod vedením dirigenta Prof. L. Svárovského.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text

Štítky Belcanto, muzikál, liberec, home credit arena

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.