úterý 31. března 2020 Kvido

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Lollipopz poprvé i v Liberci

Dívčí hudebně taneční skupina Lollipopz se po dvou úspěšných turné vydává do měst, kde dosud nevystupovala. V neděli 1. března dorazí poprvé i do libereckých Lidových sadů. Svým fanouškům tu nabídne navíc vstupenky Meet & Greet, které kromě koncertu umožní uzavřená osobní setkání s protagonistkami, autogramiádu a společné focení. Součástí hudební show s písničkami budou i soutěže.

Lollipopz je česká dětská pěvecko-taneční hudební skupina zaměřená na dětské publikum, jež  vznikla vroce 2015. Tvoří ji čtyři dívky ve věku 11 až 13 let v různobarevných parukách. Laura, Eliška, Pája a Niki se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a se svým pořadem  Lollymánie patří mezi úspěšné  youtuberky. Jejich počiny tam sleduje přes 120 tisíc odběratelů. Natočily několik videoklipů a dva CD nosiče. 

Generálním partnerem libereckého koncertu je OC NISA, které ve spolupráci s partnerskými obchody Intersport, Knihy Dobrovský a  hračkářství  Bambule  připravilo pro návštěvníky show řadu slevových akcí. Slevové akce  po předložení zakoupené vstupenky budou v OC NISA probíhat  v týdnu od 2.3. do 8.3. Více o nich najdete zde: www.nisaliberec.cz nebo na facebooku OC Nisa Liberec.

Předprodej vstupenek: www.evstupenka.cz

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo5 čtenářů

PR text

Štítky Lollipopz, Liberec, elset, Lidové sady

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.