úterý 7. dubna 2020 Heřman / Hermína

Do Liberce se vrací natáčení seriálu Carnival Row s Orlandem Bloomem

Celý týden se bude v centru Liberce opět natáčet. Radnice teď zveřejnila, že jde o fantasy seriál Carnival Row, ve kterém hraje Orlando Bloom a Cara Delevigne. Natáčet se bude na radnici a v Kostelní ulici až do pátku.

„Teď už vám můžeme prozradit, že filmaři budou v tomto týdnu v Liberci natáčet pokračování úspěšné série Carnival Row s Orlandem Bloomem a Carou Delevingne v titulních rolích,“ oznámila radnice a svém facebookovém profilu.

Některé scény seriálu se v Liberci točily už před dvěma lety, nyní se zahraniční produkce do města vrací natáčet druhou sérii. Točit se bude v budově radnice a také v Kostelní ulici.

Na radnici budou filmaři především od úterý do čtvrtka. „Žádáme proto občany, kteří se sem chystají na jednání, aby počítali s možným omezením pohybu na nezbytně nutnou dobu po dobu záběru,“ řekl mluvčí města Jan Král.

V pátek 28. února se filmový štáb přesune do Kostelní ulice, kde bude natáčení probíhat od odpoledních až do večerních hodin. „Informujeme řidiče, že po dobu záběru může být zastavována doprava v Železné ulici v obou směrech,“ dodal mluvčí.

Pro řidiče znamená natáčení i omezení parkování v okolí radnice. Nebude možné parkovat před Divadlem F. X. Šaldy, před hlavní poštou, v Železné a Kostelní ulici, u Kavárny Pošta a část parkovacích míst bude rezervována na Sokolovském náměstí. „Prosíme proto řidiče, kteří se vydají do centra města, aby využili parkovací plochy na Vavřincově vrchu, ve Frýdlantské ulici, v NG Plaza nebo parkoviště Krajské vědecké knihovny,“ uvedl Král.

Carnival Row

Scény seriálu se v Liberci natáčely skoro přesně před dvěma lety na libereckém nádraží. Osmidílný seriál Carnival Row se odehrává ve fiktivním neoviktoriánském městě, kde vedle sebe žijí lidé a mýtická stvoření. Hlavní zápletkou je vražda, kterou vyšetřuje právě postava Orlanda Blooma. Premiéra první řady seriálu je naplánována na příští rok.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Autoři | Foto Amazon

Štítky Carnival Row, Orlando bloom, natáčení, radnice, seriál

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.