sobota 25. září 2021 Zlata

Křižanské léto letos navštíví nejznámější herecké osobnosti

PR článek

Již sedmý ročník Křižanského léta v obci Křižany letos nabízí skvělou podívanou. Od začátku července až po konec srpna je v nabídce hned pět divadelních představení ve kterých se představí například Simona Stašová, Ivana Chýlková, Ondřej Vetchý, Zlata Adamovská, Miroslav Etzler a další.

Je se na co těšit 

Hned pět divadelních představení začínajících shodně v 19:30 letos nabídne skvělou podívanou pro všechny milovníky kultury.  

6. července se nám představí Simona Stašová v její one woman show komedii nazvané Shirley Valentine, která je určena všem divákům s dobrým vkusem pro zábavu. Multifunkční amfiteátr v Křižanech, kde se festival již sedmým rokem koná je ideálním místem hned z několika důvodů. Divadelní představení hraná pod širým nebem nabízejí výjimečný kulturní zážitek. Navíc z Liberce je to opravdu blízko a již nyní je opět možné na místo přijet cestou přes Ještěd.  Dalším benefitem může být i to, že festivalová představení mohou být ideálním zakončením dne, který jste si vyhradili na výlet po okolí.“ říká ředitel festivalu Křižanské léto Luboš Hruška. „V neposlední řadě je důležité zmínit že v době, kdy ve vnitřních prostorách stále platí nařízení o nošení roušek, si venkovní představení užijete bez omezení” dodává Hruška. 

Zpátky k programu  

Po one woman show Simony Stašové přijde na řadu brilantní fraška, která získala obrovský úspěch po celém světě. Hra s názvem Prachy!!! nabídne zábavnou zápletku ve které budou v hlavní roli především bankovky v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Představení je v Křižanech k vidění 19. července.12. srpna do Křižan zavítá Zlata Adamovská, Ilona Svobodová a Anežka Rusevová, které se představí jako tři ženy v jedné panelákové kuchyní ve hře s názvem Tři Grácie z umakartu. O týden později se přesvědčíme, zda je opravdu “Rodina základ státu”. Křižanské léto pohostí takové herce jako je například Miroslav Etzler, nebo Richard Trsťan. Děj se odehrává v londýnské nemocnici a věřte, že v této komedii jde o život!Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu. Tak by se dala popsat dvě a půl hodiny trvající divadelní hra s názvem 4 sestry. V hlavních rolích Berenika Kohoutová, nebo také Jana Stryková. Těšit se na ni můžete 31. srpnaVstupenky na jednotlivá představení můžete zakoupit např. ZDE. V případě že jste kulturní nadšenec, tak určitě oceníte permanentku se vstupem na všech 5 divadelních představení Křižanského léta 2021 za zvýhodněnou cenu 1990,- Kč. Permanentky objednáte na e-mailu: vstupenky@krizanskeleto.cz.

Soutěž o dvě permanentky na Křižanské léto a také vstupenky na představení Shirley Valentine. Gratulujeme výhercům. Permanentku získává Karel Zadražil a Petra Zaplatílková. Vstupenky na Shirley Valentine Jana Nykodýmová, Mirka Špindlerová, Ilona Šturmová, Jan Kubálek a Lucie Novotná. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Křižanské léto

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky křižany, křižanské léto, kultura, divadlo

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.