sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Potvrzeno! Klub Vlak na harcovských kolejích končí

To, co se proslýchalo už delší dobu, dnes oficiálně potvrdil zakladatel klubu Martin Bauer st. Oblíbený harcovský Klub Vlak po pěti letech fungování končí. Provozovatel se rozhodl ukončit veškeré aktivity na vysokoškolských kolejích ke konci června.


„Rozhodujícím impulsem ke konci klubu je neprodloužení nájemní smlouvy ze strany Technické univerzity. O setrvání klubu v Harcově není ze strany Technické univerzity zájem, přestože jsme splnili podmínky úpravy provozu, projednávané v lednu po první vlně kampaně proti klubu, čert ví odkud vedené,“ popsal Martin Bauer.

Klub Vlak zahájil provoz v roce 2008. První testovací akcí byl koncert kapely Anonyme Hand's Co. koncem října stejného roku. „Podobné zařízení v Liberci chybělo a bude chybět i po uzavření Vlaku – prostor, kde je pódium pro kapelu libovolné velikosti, slušné klubové zázemí a kapacita nad 120 návštěvníků,“ řekl Martin Bauer a doplnil: „Jinak věřme, že v tak velkém městě, jako je Liberec, podobný klub znovu vznikne a rádi se případné iniciativy k tomu vedoucí zúčastníme.“

Štítky liberec, vlak, klub

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.