Počasí dnes19 °C, zítra19 °C
Čtvrtek 23. května 2024  |  Svátek má Vladimír
Bez reklam

ODS zvolila 14 členů výkonné rady. Nováčkem za Liberecký kraj se stal poslanec Petr Beitl

Na dnešním kongresu ODS v Ostravě bylo zvoleno 14 členů výkonné rady. Mezi známými tvářemi se opět objevil jihočeský hejtman Martin Kuba. Nováčkem za Liberecký kraj je poslanec Petr Beitl. Kongres také určil členy rozhodčí komise a kontrolní a revizní komise.

Delegáti kongresu ODS dnes v Ostravě zvolili i 14 členů výkonné rady, která má na starost například koordinaci činnosti strany na celostátní úrovni nebo organizaci politických kampaní. Jejím členem se opět stal například jihočeský hejtman a předseda krajské asociace Martin Kuba. Nováčkem je poslanec za Liberecký kraj Petr Beitl.

Už v sobotu delegáti zvolili stranické předsednictvo. Předsedou se pošesté stal Petr Fiala. Prvním místopředsedou je znovu Zbyněk Stanjura. Ani jeden neměl protikandidáta. Řadovými místopředsedy se opět stali Alexandr Vondra, Martin Baxa a Martina Kupka, novou tváří v nejužším vedení je poslankyně Eva Decroix.

Výkonnou radu tvoří členové předsednictva strany, jeden zástupce za každý region zvolený kongresem a s hlasem poradním hlavní manažer, členové vlády, předseda kontrolní a revizní komise a předseda rozhodčí komise.

Dalšími dnes zvolenými členy rady jsou Pavel Karpíšek, Martin Červíček, Pavel Drobil, Petr Klár, Michal Kortyš, Alexandra Udženija, Jan Skopeček, Petr Sokol, Zbyněk Stejskal, Michal Šidák, Libor Šťástka, Jiří Vaněček.

Delegáti zvolili také členy rozhodčí komise a kontrolní a revizní komise.

Hodnocení článku je 46 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto ODS

Štítky Liberecký kraj, ODS, Petr Beitl

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

ODS zvolila 14 členů výkonné rady. Nováčkem za Liberecký kraj se stal poslanec Petr Beitl  |  Politika  |  Zprávy  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.