Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Fresh festival 2018 spouští vánoční předprodej s jedinečným dárkem

Tisková zpráva | Foto

Milujete dobré jídlo? V tom případě pro vás máme tip na zajímavý vánoční dárek. Pořadatelé tradičního Fresh festivalu tento týden odstartovali předprodej limitované série vstupenek, díky kterým nejen ušetříte, ale hlavně získáte jedinečný zážitek v podobě školy čepování piva s vítězem mistrovství České republiky!

Pod dohledem Mastera Bartendera budete mít možnost naučit se jak správně čepovat a v závěru ochutnat vlastnoručně načepovaný orosený půllitr nejslavnějšího ležáku světa Pilsner Urquell!  Neváhejte a využijte včas výhodné nabídky!  Předprodej zvýhodněných vstupenek je do každého města omezen počtem 2000 kusů. Vstupenky lze objednat online na www.freshfestival.cz/vstupenky nebo v síti GoOut a Ticketportal.

Co vás čeká?

Nastávající 8. ročník FRESH FESTIVALU 2018 se chystá opět přinést možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen ze všech koutů naší země, ale doslova z celého světa. Pořadatelé pro tento ročník vybrali tyto osvědčená města Plzeň, Liberec, České Budějovice a Pardubice.

Města a termíny konání festivalu:

Plzeň, 19. – 20. 5. 2018
Liberec, 26. – 27. 5. 2018
České Budějovice, 9. -  10. 6. 2018
Pardubice, 16. -  17. 6. 2018

Po všechna předchozí léta jsme se snažili, aby festival provázela dobrá nálada a pohoda, proto jsme pro tento ročník zvolili motto „ Milujeme dobré jídlo! “

Díky celé řadě osobností spojených s jídlem nejvyšší kvality se můžete těšit na spoustu nových receptů a další gastronomické zážitky s neopakovatelnou atmosférou. Program budou tradičně provázet oblíbená kuchařská show v čele se Zdeňkem Pohlreichem a kulinářské workshopy s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří zábavnou formou spolupracují s diváky přímo z pódia.

Tak jako v minulých ročnících je oficiálním spolupořadatelem festivalu televize Prima.  Opět se můžeme těšit na známé tváře a moderátory, jako například na Sandrou Parmovou, která se „s chutí“ a profesionalitou ujme moderování oblíbené workshop stage.

Každý si najde to své!

Na festivalu se Vám představí TOP restaurace z vybraného regionu, které vynikají moderní a nevšední přípravou jak české, mezinárodní, zážitkové a v neposlední řadě stále více žádané extrémní gastronomie.

Milovníci ležáku Pilsner Urquell se mohou těšit na vynikající, profesionálně načepovaný ležák, jehož chuť ke „svátku jídla a pití“ neodmyslitelně patří. 

Festivalem vás bude provázet rozmanitá nabídka rodinných minipivovarů, nejlepších vinařství a ochutnávek z české i zahraniční produkce.

Špičková odrůdová vína z Vinařství Piálek & Jäger se navíc stanou součástí zážitkové gastronomie propojením vín s pokrmy uvařenými během cooking show na hlavní pódiu festivalu.

Všem fanouškům dobré kávy se budou věnovat mistři ve svém oboru, baristé, kteří formou workshopů předvedou nejnovější trendy v přípravě tohoto aromatického nápoje. 

Fresh festival v Liberci

Sobota, 27. května 2017, 15:57

Fresh festival v Liberci

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky Liberec, Fresh festival, festival, vstupenka, jídlo, Česko, Pilsner Urquell, Ticketportal SK, Plzeň, České Budějovice, Pardubice

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.