neděle 8. prosince 2019 Květoslava

VÍKEND PODLE DRBNY: Rozsvícení stromu, kabelky nebo hand made market

Liberec, jako v posledních letech tradičně, nečeká s rozsvícením vánočního stromu na první adventní neděli, ale tuhle oblíbenou akci připravuje o týden dřív, tedy už tuto neděli. Jde tak o jednu z hlavních událostí víkendu. To ale rozhodně není vše, Liberecká Drbna připravila tipy na nadcházející víkend.

Kino Varšava se v sobotu promění v Hand made market. Prostory kina, kavárny i klubu Barrandoff zaplní více jak tři desítky prodejců a prodejkyň s nepřeberným množstvím úžasných regionálních výrobků. Přijďte si užít svěží předvánoční atmosféru a třeba i sehnat některý z dárečků. Akce začíná v 11 hodin a končí v pět.

Především dámy by měly zpozornět u akce, která se koná v sobotu od devíti hodin ve Foru. Proběhne zde velký kabelkový bazar. Je to skutečně velká zábava vybírat a kupovat kabelku z druhé ruky, a ty které se vám okoukaly darovat k nabídce druhým. Prostě se bavíte a zároveň pomáháte.

Koho zajímá, jak funguje liberecká univerzita, pro něj je tu Den otevřených dveří. V sobotu 23. listopadu otevírá své dveře veřejnosti všech sedm fakult Technické univerzity v Liberci.

V neděli v 16:15 začíná program u radnice, jehož vyvrcholením bude v 17 hodin rozsvícení vánočního libereckého stromu. Vystoupí pěvecký sbor Ještěd. K slavnostnímu rozsvícení. Po rozsvícení zhlédnete živý "VORLOJ".

Po oba víkendové dny pak bude otevřený sychrovský zámek, který přichystal netradiční pohádkové prohlídky zámku s premiérou nové pohádky Jak (ne)provdat princeznu. Jestli opravdu zvítězí dobro nad zlem, jak to má ve správné pohádce být, se můžete dozvědět vždy v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin. Prodej vstupenek pouze na www.evstupenka.cz.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Štítky víkend podle drbny, tipy na víkend, liberec, hand made market, kabelky, advent

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.