čtvrtek 27. února 2020 Alexandr

Šipkařský turnaj opět pomůže Kačence, která před lety přežila těžkou nehodu

Již 4.ročník charitativního turnaje Bojujeme s Kačenkou proběhne 28. prosince. Turnaj se pomalu stává největším otevřeným kláním v šipkách v celém Libereckém kraji. Někteří hráči cestují dokonce z Ústeckého a Královéhradeckého kraje a turnaj bude znovu dokonce mezinárodní, na startovní listině jsou hráči ze Švédska, kteří po roce opět přiletí podpořit akci

Pořadatelé by rádi překonali hranici sta hráčů, hrát se bude na pět kol švýcarským systémem. Startovné na osobu je 150 korun , ale přispět může každý i větší částku a přihlásit se může kdokoliv. 

Za předchozí 3 ročníky šipkaři již vybrali 107 300 korun a největší podíl na tom měl loňský ročník kdy se vybralo 59 999. Součástí turnaje je i bohatá tombola a dražba hodnotnějších cen od různých sponzorů nejen z libereckého kraje.

Chcete i vy podpořit ? Přijďte dne 28.12.2019 do liberecké restaurace u Martina a pomožte Kateřině. Turnaj začíná v 11 hodin. Podpořit akci můžete zakoupením charitativního kalendáře, který se bude na místě prodávat a naleznete v něm například i Miss Slovenska z roku 2004 Marii Sandorovou. Chcete podpořit akci jako firma ? Věnujte voucher nebo nějaké ceny. 

Jelikož Kateřina pracovala jako servírka , tak pořadatelé uvítají i podporu z jiných restaurací stačí se obrátit na pořadatele na tel +420774447191 nebo na stránckách https://www.facebook.com/sipkyuchobota/

Příběh Kateřiny Bémové

Rok 2013
Při vážné nehodě, která se stala 7. prosince, utrpěla mnohá poranění. Při nehodě bylo auto zaklíněné pod tramvaj. Zůstala několik měsíců v kómatu. Po probuzení jí lékaři nedávali téměř žádnou naději. Kateřina ale zabojovala, i když zůstala ve 3. stupni invalidity, komunikovala pouze stiskem ruky a krmená byla sondou. Díky její rodině a přátelům, kteří za ní chodili a podporovali jí, se rozjela veřejná finanční sbírka.

Rok 2018
Dnes je Katka samostatná do té míry, že od 1. října 2018 byla zařazena do programu individuálního bydlení, kde se učit větší samostatnosti v sebeobsluze, vyřizování všech svých záležitostí. Velkou motivací pro návrat do normálního života je také Kateřinin syn.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Autoři | Foto Bojujeme s Kačenkou

Štítky Bojujeme s Kačenkou, šipky, liberec, turnaj, nehoda

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.