středa 28. října 2020 Státní svátek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Hranolky z Mekáče si můžete dát na „McDrivu“ nebo objednat přes aplikaci McDelivery

Provoz restaurací McDonald´s v Liberci nebyl přerušen, alespoň ne zcela. To je určitě skvělá zpráva pro všechny, kteří se bez hranolek a hambáče neobejdou. I nadále mohou zákazníci využít výdejní okénka takzvaný McDrive u nákupního centra Globus, kde je provozní doba od 6:00 – 22:00 a u obchodního centra Nisa, kde je provozní doba NON STOP.

Pokud by někdo měl obavy o zajištění nařízení vlády, tak celý provoz je v souladu se zákonem. Jak uvedl franšízant Radek Janalík: „Dbáme na ochranu všech zaměstnanců i zákazníků a ochranné pomůcky jako jsou roušky, hygiena a sanitace jsou pro nás samozřejmostí.“

Svůj provoz přerušila pouze restaurace v obchodním centru Fórum, ale zde můžete využít dovážkové služby přes aplikaci McDelivery a své oblíbené dobroty, na zahnání hladu, si můžete objednat z pohodlí domova. Rozvoz je zdarma a je možné objednávat v čase od 10:30 – 22:00 a to každý den. U výdejního okénka McDrive, ale i při doručování přes McDelivery jsou zákazníci žádáni o bezhotovostní platby kartou z důvodu ochrany zdraví všech.

McDonald´s ČR se navíc rozhodla podpořit práci Policie České republiky, Městské policie, Hasičského záchranného sboru ČR a Integrovaného záchranného systému a každému členovi těchto složek jako poděkování připraví kávu dle výběru zdarma. Jsme v tom s vámi.

Hodnocení článku je 98 %. Ohodnoť článek i Ty!

PR text

Štítky Mekáč, mcdonalds, mcdrive, mcdelivery

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.