neděle 20. června 2021 Květa

Příměstský tábor Hravé prázdniny bude i letos plný sportu a zábavy!

PR článek

Lámete si hlavu, jaké plány vás a vaši rodinu čekají letos v létě a co máte naplánovat pro své děti? Sportovní příměstský tábor Hravé prázdniny ve Sport Parku Liberec pro ně bude to pravé!

Během prázdnin je pro děti od 6 do 15 let připraveno sedm turnusů plných nejrůznějších sportů, zdravého pohybu a zábavy. Organizátoři se při přípravě programu zaměřují především na vybudování zdravého a pozitivního vztahu dětí ke sportu, ale také na zdravé stravování, dodržování pitného režimu i na správné rozcvičky před každou aktivitou. 

„Syn loni absolvoval rovnou dva turnusy Hravých prázdnin a oba dva si moc užil – všichni lektoři se dětem vždy skvěle věnují a celý koncept tábora je opravdu promyšlený. Já sama oceňuji i to, že děti mají zajištěné kvalitní a vyvážené stravování,“ říká Tereza Krenželoková, maminka sedmiletého Denise.

V průběhu celého tábora si děti vyzkouší mnoho sportů pod vedením zkušených trenérů a lektorů – nechybí dokonce ani bruslení, především kluci pak určitě ocení i návštěvu šatny Bílých Tygrů za doprovodu jednoho z hráčů. Každoročně je součástí programu také tzv. Sazka Olympijský víceboj, ve kterém děti projdou zábavným sportovním testováním, které jim i rodičům prozradí, jaký sport by pro ně mohl být ten pravý.

Důležitý přesah mají Hravé prázdniny také do zdravého životního stylu jako takového – každý den je pro děti připravena rozcvička speciálně navržená fyzioterapeutkami ze Sport Park Medical stejně jako zdravé svačiny připravené ve spolupráci s nutriční terapeutkou.

V tomto roce si organizátoři pro děti připravili také spoustu novinek a dokonce i výletů! Přímo v areálu se děti mohou těšit na bikeshow a cykloworkshop s Honzou Sladkým, mistrem ČR v trialu, vyzkouší si Sense arenu napojenou na virtuální realitu nebo si pojedou zaskákat do zábavního areálu Nisa Park. „Líbí se mi, že letos na děti čeká ještě další zajímavý program a vydají se i na výlet mimo areál. Syn už se tábora nemůže dočkat a my s manželem jsme zase rádi, že máme postaráno o jeho program na část léta,“ doplňuje Tereza Krenželoková.

Hravé prázdniny letos začínají 6. července a budou pokračovat až do konce srpna, celkem je připraveno 7 turnusů. S přihlašováním na tento příměstský tábor příliš neváhejte – kapacita je omezená a v letošním létě jde o opravdu ideální program pro děti každého věku! Více informací a přihlášku najdete tady.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky hravé prázdniny, tábor, příměstský tábor, sport arena

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.