čtvrtek 5. srpna 2021 Kristián

Nadupaný příměsták u muzea prodloužil příjem přihlášek

PR článek

Letní příměstský tábor pro malé dobrodruhy, který otevře na konci června v Golf centru na Masarykově ulici v Liberci společnost Elset, zkušený pořadatel společenských akcí a dětských dnů, nabízí poslední volná místa.

„Prodloužili jsme příjem přihlášek, mnoho rodin nemá kvůli pandemii dosud jasný prázdninový program. Řeší pracovní problémy, zrušenou dovolenou nebo se jim ještě nevrátila chuť cestovat,“ vysvětluje ředitel společnosti Michal Buzek.

Tábor v centru Liberce pro děti od šesti do 12 let se uskuteční ve čtyřech turnusech. První se rozběhne 29. června, poslední končí 24. července. Na sestavení programu se podíleli absolventi pedagogické fakulty TUL. Táborníky přenesou  mezi  filmové a knižní superhrdiny, pozvou je na olympiádu příštího tisíciletí, mezi dinosaury nebo na výlet za indiány. „A také se setkají se  skutečnými hrdiny – záchranáři,“ upřesňuje Buzek. Poslední turnus se zaměří na základy němčiny. 

„Využijeme i interaktivní zážitkové exponáty v novém FunParku, které  rozšiřují pocity  a vnímání. Lze na nich otestovat lidské smysly, například sílu  myšlenek nebo paměť,“ doplňuje Buzek. Pokud to počasí dovolí, nejvíce budou děti na čerstvém vzduchu, v parcích kolem muzea a na hřištích v Lidových sedech. Zázemím jim bude klubovna Golf parku, zdravé jídlo zajistí restaurace ZOO 1320.

Organizátoři garantují splnění všech potřebných hygienických opatření. 

Aktuálně otevřené termíny

29. června – 3. července 2020
6. července – 10. července 2020
20. července – 24. července 2020 – jazykový kemp s němčinou

Více informací a registrace na www.elset.cz.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky elset, tábor, golf centrum

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.