úterý 18. května 2021 Nataša

Vyhrajte v Globusu Liberec nákupy zdarma

PR článek

Nakupujte v Globusu Liberec se službou Scan&Go a vyhrajte váš nákup zdarma. Jak na to? Stačí do 24. února nakoupit s ručním skenerem služby Scan&Go v hypermarketu Globus Liberec minimálně za 500 Kč a váš naskenovaný nákup můžete mít zcela zdarma. Vyhrát lze každý den! A to i opakovaně.

Více o službě Scan&Go

Díky Scan&Go se v Globusu vyhnete čekání u pokladny a zboží můžete při nákupu skládat rovnou do tašky. Každé zboží, které vkládáte do vaší nákupní tašky, jednoduše naskenujete. Cenu jednotlivých položek i celkovou výši své útraty můžete nepřetržitě kontrolovat na skeneru v průběhu celého nákupu. Máte-li už ve svém košíku vše co potřebujete, jdete ke speciálně označeným pokladnám Scan&Go. Odevzdáte skener a zaplatíte na libovolné vyhrazené pokladně Scan&Go. Tím bez dalšího zdržování spokojeně odcházíte.

Co potřebujete k soutěži Zlatý skener ještě vědět?

Každý den období konání soutěže bude náhodně vylosován minimálně jeden soutěžní nákup. Soutěže se lze zúčastnit pouze při využití ručního skeneru služby Scan&Go. Soutěže se nelze zúčastnit při využití skeneru v mobilní aplikaci Můj Globus. Do minimální hodnoty nákupu 500 Kč v jednom nákupu se nezapočítávají vratné obaly, ceniny a zboží zlevněné kvůli blížícímu se datu spotřeby nebo defektu. Více informací zde

Přejeme vám hodně štěstí!

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky globus, Liberec, jídlo, nákupy

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.