čtvrtek 6. května 2021 Radoslav

Výzva Neseď! Makej! libereckého Sport Parku má velký úspěch, zapojte se také

PR článek

Sportovní výzva Neseď! Makej!, která je určena dětem do 15 let a kterou během února 2021 vyhlásili organizátoři ve Sport Parku Liberec, má za sebou první týden a tedy i první soutěžní kolo. Již během této první výzvy se setkal s velkým zájmem dětí i rodičů – zapojilo se jich již více než 450.

Projekt Neseď! Makej! si dává za cíl děti opět v této době přivést ke sportu, a to bezpečnou a hravou formou. Jeho součástí jsou celkem čtyři týdenní sportovní výzvy, které budou postupně zveřejňovány v areálu Sport Parku Liberec. Absolvováním výzev se děti zapojí také do soutěže o zajímavé ceny – každý týden budou odměněni vítězové každé ze čtyř kategorií, drobnou odměnu si však vyslouží všichni malí sportovci. 


První výzvou v projektu Neseď! Makej! byl úkol dvakrát oběhnout atletický ovál v areálu Sport Parku a mezi stovkami dětí, které jej v prvním týdnu absolvovaly, byly mimo jiné také potomci známých sportovců z Liberce a okolí, jako například fotbalisty Jana Nezmara, bývalého volejbalového reprezentanta Jakuba Vencovského či mistra světa v Capoeiře Tomáše Zummera. Malé sportovce přišel do areálu podpořit i herec a fotbalista klubu Real Top Praha Ladislav Hampl.

Pro zapojení do výzvy Neseď! Makej! stačí navštívit areál Sport Parku Liberec, kde bude vždy v pondělí zveřejněna nová výzva na následující týden, absolvovat sportovní úkol, po jeho splnění si vyfotit tzv. selfie a prostřednictvím jednoduchého online formuláře se zaregistrovat do výzvy na daný týden.

Děti jsou v rámci výzvy rozděleny do čtyř kategorií, v kterých soutěží – do 6 let, od 7 do 9 let, od 10 do 12 let a od 13 do 15 let. Spodní hranice pro účastníky není stanovena, první výzvy se zúčastnila dokonce roční holčička! 


Patronát nad projektem přijal hlavní trenér Bílých Tygrů Liberec Patrik Augusta a garantem je společnost Globus Česko Liberec, partnery pak jsou Cycology Shop, Tým silniční bezpečnosti, Decathlon, Sport Kids a MOCCA.

Přesné informace o projektu Neseď! Makej! najdete na facebookových stránkách Home Credit Areny a na www.sportparkliberec.cz/nesed-makej.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky neseď! Makej!, sport park, výzva, sport

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.