středa 16. června 2021 Zbyněk

Hravé prázdniny ve Sport Parku Liberec letos nebudou chybět

PR článek

Také letošní léto ve Sport Parku Liberec bude patřit dětem a samozřejmě i sportu a zdravému životnímu stylu – v sedmi týdenních turnusech se uskuteční oblíbený příměstský tábor Hravé prázdniny. Na něm si děti ve věku od 6 do 15 let budou moci vyzkoušet širokou škálu sportů, a to za vedení profesionálních trenérů i fyzioterapeutů.

Kromě jednotlivých sportů, mezi kterými nebude chybět oblíbené bruslení, atletika i softball a judo, na děti čeká i bohatý a zábavný doprovodný program. Se svým cykloworkshopem a bikeshow za nimi přijede i hvězda českého trialu Honza Sladký, program Týmu silniční bezpečnosti, který se zaměřuje na bezpečný pohyb na silnicích a v silničním provozu, na výlet se vydají do Nisa Parku Liberec a v plánu je i návštěva kabiny hráčů A-týmu Bílých Tygrů.

Veškeré aktivity na Hravých prázdninách budou zaměřené hlavně na kvalitní a zdravý pohyb a životní styl, což určitě ocení především rodiče. Na správný pohyb a hlavně tolik důležité rozcvičky dohlédnou fyzioterapeutky ze Sport Park Medical, o zdravé svačiny se pak postará hlavní partner Hravých prázdnin Globus Česko Liberec ve spolupráci s nutričními terapeuty ze Sport Park Medical. 

První turnus příměstského tábora ve Sport Parku Liberec se uskuteční již od 12. července 2021 a budou pokračovat až do konce srpna. Registrace na Hravé prázdniny jsou již otevřené a přihlášku si můžete stáhnout na webových stránkách tábora. Cena ze jeden turnus pro jedno dítě je 3 290 Kč. 

Více informací včetně přihlášek najdete na https://www.sportparkliberec.cz/hrave-prazdniny

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky hravé prázdniny, sport park, liberec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.