úterý 27. července 2021 Věroslav

Na Lesáku začne koupací sezóna. V sobotu ji zahájí hromadným skokem do vody

Počasí je teď letní, sobotní zahájení koupací sezóny na Lesním koupališti se tak jeví jako ideální. Provozovatelé na první koupací den přichystali hromadný skok do vody, hudební vystoupení i představení pro nejmenší.

Právě hromadný skok sezónu odstartuje, chystá se na 14. hodinu. „Zhruba o půl hodiny později vystoupí Vašek Truksa alias Cigarette Pillowbag a pro nejmenší návštěvníky má připravené své představení báječný Marek Sýkora, který začne kolem 15.30 hodin. Při zahájení zároveň poděkujeme všem dobrým lidem, kteří nám pomáhají,“ uvedl Jan Vondrák ze spolku Lesní koupaliště, který areál provozuje.

Areál koupaliště se postupně mění, nejprve přibylo nové posezení nebo převlékárny. Ještě letos by měla započít stavba nové plovárny. „Příští sezónu bychom pak už rádi zahájili v novém. Pořádně užít si ale návštěvníci můžou Lesák i tento rok. Určitě se mají na co těšit,“ dodal Vondrák.

Na koupališti se neplatí vstupné, lidé tak mohou provozovatele podpořit příspěvkem na transparentní účet: 2101808884 / 2010.

Hodnocení článku je 76 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Luboš Vrabec

Štítky lesák, lesní koupaliště, koupaliště, mjolk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.