sobota 18. září 2021 Kryštof

Vyhraj zajímavé ceny a podpoř zdravý životní styl. Internetový magazín Gamesmag spouští soutěžní kampaň

PR článek

Internetový magazín Gamesmag spouští soutěžní kampaň #health&fair. Pokud chcete soutěžit o zajímavé herní ceny, podpořit zdravý životní styl hráčů a zároveň vyjádřit svoji náklonnost k fair play, jste na dobré cestě. Chcete vyhrát? Princip je jednoduchý.

Gamesmag je internetový magazín, zaměřující se od videoher, přes hry deskové a karetní, až po mangu, anime a knihy, převážně pak ty z žánrů sci-fi a fantasy. Na trhu působí zhruba 2,5 roku a aktuálně atakuje hranici 300 tisíc měsíčních návštěv. Spolupracuje se zajímavými partnery jako FYFT, Cenega, Crew, Kosmas, Albi, Pevnost, Genesis a další. Obsah na web dodává zhruba dvacítka redaktorů a jedna streamerka.

Abyste mohli soutěžit, potřebujete soutěžní kód(y). Jak je můžete získat? Možností máte hned několik. Kupte si na e-shopu některý z doplňků stravy. Spolu s nákupem získáte soutěžní kódy, jejichž množství je uvedeno v popisu zboží. Doplňky stravy budou fungovat jako soutěžní produkty po celou dobu soutěže, tedy do 20. prosince.

Kromě doplňků stravy můžete koupit i soutěžní produkt, který se objeví ve vybraných článcích na gamesmag.cz. Produkty se každý týden mění, vaším úkolem je tedy číst a hledat.

Podobně jako doplňky stravy můžete koupit i cokoliv značky ROG, a to s rovnou stovkou kódů. Kousky od Rogu budou obsahovat kódy do 20. srpna, kdy budou nahrazeny zbožím značky AORUS.

Máte objednávku? Super! Pokud se navíc zaregistrujte v e-shopu, dostanete jeden kód navíc. Zaregistrovali jste se i na webu magazínu? Dostanete další. Poslední možností, jak získat nějaké ty soutěžní kódy navíc, je sledovat tvář streamu – Velajnys. Váš Twitch nick pak uveďte v poznámce objednávky a rázem jste bohatší o dalších pět soutěžních kódů.

Všechny soutěžní kódy vám dorazí ve formě QR kódu spolu s objednaným zbožím.

Hlavní ceny (vítězové budou vyhlášeni 20. 12. 2021, tedy na konci soutěže)

  1. Dell Alienware Aurora R10
  2. Herní notebook Legion
  3. Herní monitor HP

Vedlejší ceny (vítězové budou vyhlášeni vždy 20. dne v měsíci)

  1. Herní klávesnice Genesis Rhod 500 (vyhlášení 20. 8. 2021)
  2. Cena na další měsíc bude vyhlášena spolu s vyhlášením vítěze měsíce předchozího

Ohodnoť článek

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.