pátek 17. září 2021 Naděžda

Již tuto neděli čeká zákazníky Globusu velká narozeninová oslava 25 let

PR článek

Hypermarkety Globus tento rok slaví velké jubileum – 25 let na českém trhu a vy se tak můžete těšit na plno speciálních nabídek, soutěží a velkou narozeninovou oslavu. Ta je pro zákazníky v Liberci naplánována na tuto neděli 12. září od 10 do 17 hodin.

Užijte si rodinný narozeninový den

Jaké by byly narozeniny bez pořádné oslavy? Připravena je zábava pro děti i dospělé! Těšit se můžete na překážkovou dráhu od Bedřichovského Bastarda, soutěže, nafukovací skákadla, lukostřelbu, jízdu na kole a koloběžce, kreativní dílničky nebo malování na obličej. Milovníci pejsků se navíc mohou těšit na již 4. ročník Globusáckého Voříška. Zábava pro všechny pejsky a jejich pány je na programu od 10 do 13 hodin. Soutěžit bude letos celkem 25 pejsků a nebude chybět ani tradiční umisťovací výstava z útulku Archa Liberec nebo ukázku činnosti ZKO Vratislavice nad Nisou a bohatá tombola ve prospěch pejsků z útulku. Celým dnem a programem provází host a moderátor Big Buba!



Přijďte si vytočit některou z hodnotných cen

Slavte s Globusem a zjistěte, jestli vám přeje štěstěna. Na sobotu 11. září je pro vás totiž připraveno narozeninové kolo štěstí! Nakupte v libereckém Globusu nebo na čerpací stanici Globus dne 11. 9. 2021 nad 1500 Kč, přijďte se svou účtenkou ke kolu štěstí a zkuste si vytočit některou z hodnotných cen. Hlavní výhrou je poukaz na vyhlídkový let pro 2 osoby. Přejeme vám hodně štěstí!

Speciální narozeninové pivo

Liberecký Globus si pro vás u příležitosti narozeninových oslav připravil spolu s regionálním pivovarem Cvikov – Speciální narozeninové pivo Cvikov dvanáctku Klíč. Tento narozeninový ležák navíc zakoupíte do 15. 9. 2021 (nebo do vyprodání zásob) se slevou 25 %.

Vyhrajte nákup zdarma v soutěži zlatý skener

Zúčastněte se soutěže Zlatý skener od 9. do 25. září a vyhrajte nákupy zdarma. Vyhrát lze každý den! Stačí nakoupit s ručním skenerem služby Scan&Go minimálně za 500 Kč a tento váš naskenovaný nákup můžete mít zcela zdarma.

Vyhrajte rentu 25 tisíc korun na 25 měsíců

Do 25. září můžete navíc ve všech hypermarketech Globus soutěžit o hlavní výhru – Měsíční rentu 25 000 Kč na 25 měsíců! Stačí nakoupit nad 250 Kč, vyplnit soutěžní kupon, který je součástí účtenky a vhodit jej do soutěžního boxu v hypermarketu.

Završit rodinný nákup v Globusu dobrým obědem či večeří v restauraci Globus je pro mnohé z nás již neodmyslitelnou tradicí. Stejně jako vlastní řeznictví a pekařství i restaurace doprovází hypermarket Globus od počátku jeho působení v Česku. A za těch pětadvacet let ušla Restaurace Globus opravdu pořádný kus cesty. Přečtěte si rozhovor s Janem Štěchem, vedoucím výroby a prodeje v Restauracích Globus, o tom, jakými změnami si Restaurace Globus během uplynulého čtvrtstoletí prošly, proč patří mezi nejprodávanější jídla svíčková nebo na jaké novinky se můžeme brzy těšit. Celý rozhovor na www.Globus.cz.

Jednou z nevšedních novinek Restaurace Globus jsou například aktuální jídla z asijské kuchyně, které si můžete vychutnat právě teď v našich restauracích!



Oslavte s námi 25 let Globusu. Těšíme se na vás! 

Váš Globus

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky globus, liberec, globus liberec, narozeniny, 25 let

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.