Počasí dnes1 °C, zítra1 °C
Úterý 31. ledna 2023  |  Svátek má Marika

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Vazební věznice Liberec nabízí uplatnění pro zájemce o služební poměr příslušníka Vězeňské služby České republiky

PR článek

Vazební věznice Liberec hledá muže i ženy starší 18 let se smyslem pro odpovědnou práci, kterým nabízí jistotu stálého platu, možnost kariérního růstu a řadu benefitů. Práce ve vězení rozhodně není snadné zaměstnání, nicméně vězeňské prostředí umožňuje poznat různé charaktery lidí a naučit se s nimi pracovat. Lze zde získat neocenitelnou praxi a školu pro pracovní i osobní život.

Nabízí náborový příspěvek ve výši 75 tisíc korun, 6 týdnů dovolené, fond pracovní doby jen 37,5 hodiny týdně, příspěvky z Fondu sociálních a kulturních potřeb, plat v plné výši v době pracovní neschopnosti do 30 kalendářních dnů, plat v plné výši v době ošetřování dítěte mladšího 10 let, po odsloužených letech nárok na výsluhový příspěvek, využití posilovny a tělocvičny, závodní stravování za výhodných podmínek, místo výkonu služby v centru Liberce.V řadách vězeňské služby je i Zdeněk, který nastoupil k VS ČR v říjnu 2009. V současné době zastává služební místo zástupce ředitele vazební věznice. Před přijetím do služebního poměru pracoval v knihkupectví, ve finančním poradenství nebo v call centru. Jak nám však přiznal, ani jedno z bývalých zaměstnání nepovažoval za dobrou zkušenost, buď s ohledem na náplň práce nebo jistotu výdělku či přístup kolegů nebo nadřízených. Pro vstup do služebního poměru se tehdy rozhodl především z důvodu jistoty zaměstnání a služebního příjmu.

Náborové video vězeňské služby

A co se na práci ve vězeňské službě Zdeňkovi líbí?

„Mám za to, že VS ČR umí svým zaměstnancům vracet to, co jsou oni sami ochotni investovat. Je tu prostor pro toho, kdo nerad mění pracovní místa a rád delší dobu vykonává stejnou práci. Zároveň je zde ale prostor i pro ty, kdo chtějí svůj potenciál rozvíjet formou studia a mají ambice se postupně posouvat. I já osobně jsem si prošel více pozicemi, takže mluvím z vlastní zkušenosti. V neposlední řadě je zde možné nalézt dobrý kolektiv, což je velmi důležité.“

Co by vzkázal uchazečům o práci ve VS ČR?

„Není se čeho bát. VS ČR je bezpečnostní sbor s čímž souvisí určitá pravidla, která je třeba se naučit, znát je a respektovat je. Za odměnu však uchazeč zcela určitě dostane stabilní zaměstnání s jistotou příjmu a zaměstnaneckými výhodami, které v mnohém konkurují soukromým subjektům. Uchazeče všechno naučíme, vše vysvětlíme, a pak už bude jen na něm, co bude ochotný pro svůj růst udělat.“


V případě Vašeho zájmu kontaktujte personální oddělení vazební věznice na tel: 482 426 270/271 nebo e-mailem (jtrnkova@vez.lbc.justice.cz nebo rstepankova@vez.lbc.justice.cz).

Hodnocení článku je 70 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky vazební věznice, Liberec, nábor, zaměstnání, služební poměr, Vězeňská služba České republiky, Česko, povolání

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.