Počasí dnes10 °C, zítra11 °C
Neděle 3. března 2024  |  Svátek má Kamil
Bez reklam

Policie žádá o pomoc svědky dopravní nehody ve Vratislavicích nad Nisou

Policisté z Dopravního inspektorátu v Liberci žádají o pomoc svědky, kteří byli přítomni dopravní nehody ve Vratislavicích nad Nisou. Řidička zde srazila přecházející ženu, která byla převezena do liberecké nemocnice.

Celá událost se odehrála v pondělí 29. ledna kolem jedné hodiny odpolední na parkovišti u zdravotního střediska v ulici Tanvaldská ve Vratislavicích nad Nisou. Řidička zde při couvání srazila přecházející ženu, která následně skončila v péči lékařů.

„Řidička osobního vozidla tovární značky Mitsubishi při couvání na parkovišti srazila 62letou ženu, která přecházela parkovací plochu ve směru na chodník k tramvajovému kolejišti. Ta byla se zraněními v důsledku střetu s vozidem a následného pádu převezena zdravotnickou záchrannou službou na vyšetření a k následné hospitalizaci do Krajské nemocnice Liberec,“ informovala tisková mluvčí Libereckého kraje Klára Jeníčková.

Policisté řidičce provedli dechovou zkoušku na alkohol, která však skončila negativně. „Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti,“ dodala Jeníčková.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Liberci žádají svědky dopravní nehody, aby se přihlásili na telefonní číslo 974 466 250 nebo na bezplatnou linku 158.

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky Policie, dopravní nehoda, svědci nehody, Liberec, Vratislavice nad Nisou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Ruprecht

Už s těmito články přestaňte, jste za debily.

Neděle, 11. února 2024, 13:29Odpovědět

Policie žádá o pomoc svědky dopravní nehody ve Vratislavicích nad Nisou  |  Společnost  |  Zprávy  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.