Počasí dnes21 °C, zítra24 °C
Sobota 13. července 2024  |  Svátek má Markéta
Bez reklam

Nové zázemí u přehrady je hotové. Toalety už fungují, občerstvení se otevře v polovině července

Další část nového zázemí jablonecké přehrady je dokončená a jablonecké technické služby už si jej převzaly. Stavba se nakonec protáhla, původně mělo být hotovo už v květnu. Město projekt vyšel na 16 milionů korun bez DPH.

U hráze vyrostlo občerstvení, toalety, převlékárna, zamykatelné skříňky k odložení věcí a venkovní sprcha. „V provozu budou každý den od 9 do 22 hodin,“ upřesnila Dana Försterová z odboru technického jabloneckého magistrátu. Zázemí je od čtvrtka otevřené pro návštěvníky přehrady, občerstvení se otevře v polovině července.

Zázemí mělo být otevřené už v květnu, nakonec se ale stavba zkomplikovala. „S letošním dodavatelem stavby, společností RD Rýmařov, jsme byli velmi spokojení až do okamžiku, kdy nastoupil jejich subdodavatel zámečnických prací,“ uvedl náměstek pro rozvoj a digitalizaci Jakub Chuchlík (Piráti).

Zámečnické práce podle něj dokončení oddálily, a navíc nejsou všude v požadované kvalitě. „Týká se to hlavně mezistěn na obou toaletách. Protože jsme chtěli, aby zázemí sloužilo celé léto, převzali jsme dílo s podmínkou, že po sezóně nekvalitní části vymění nebo opraví,“ doplnil náměstek.

Hodnocení článku je 64 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Město Jablonec

Štítky přehrada, jablonec, zázemí, toalety

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Nové zázemí u přehrady je hotové. Toalety už fungují, občerstvení se otevře v polovině července  |  Společnost  |  Zprávy  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.