Aktuálně

Ještěd bude nově patřit Libereckému kraji. Zastupitelé na jeho odkup kývli více...

Kdo bude sportovcem Liberecka? Anketu Drbny ovládl plavec Adam Kolín více...

Soud v Jablonci osvobodil tři dozorce z Rýnovic obviněné z napadení vězně více...

Svědci srážky na sjezdovce v Harrachově chybí. Ozvěte se, prosí dcera mrtvé lyžařky více...

Auto na přechodu ve Cvikově srazilo desetiletou dívku. Hledají se svědci více...

Policie chystá na duben další Speed Marathon. Navrhněte, kde má hlídat rychlost více...

Počasí na víkend: V sobotu tropy, v neděli ochlazení a déšť

Autoři | Foto pixabay.com

Připravte se na proměnlivý víkend plný slunce i dešťových přeháněk. Zatímco sobota přinese tropické teploty a jasnou oblohu, neděle zůstane ve znamení deště a bouřek.

Pátek přivítá obyvatele Libereckého kraje jasným až polojasným počasím. „Teploty dosáhnou 25 až 28 °C, na horách se ochladí na 18 až 21 °C,“ vysvětluje na webu meteorologů Imrich Drapák. Vítr zůstane slabý, rychlostí 1 až 4 m/s.

Sobota zahájí víkend vysokými teplotami, kdy rtuť teploměru vystoupá až k 32 °C. Počasí bude polojasné až oblačné, večer přibude oblačnost od západu. Noční teploty klesnou na 16 až 12 °C.

Nedělní ráno přinese oblačnost a dešťové přeháňky, které mohou na některých místech přejít v bouřky. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 24 až 28 °C. Větry západního až severozápadního směru zesílí při bouřkách, dosahující rychlosti 3 až 7 m/s.

Následující týden udrží průměrné teploty okolo 25 až 27 °C. Počátek týdne bude převážně jasný, ale ke konci se obloha zatáhne a vrátí se dešťové srážky.

Ohodnoť článek

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky počasí, léto, předpověď, tropy

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.